• DOLAR
  8,8219
  %-0,50
 • EURO
  10,3287
  %-1,00
 • ALTIN
  496,96
  %-0,40
 • BIST
  1.392
  %0,51
“MÜŞTERİ ŞİKÂYETLERİ YÖNETİMİ” EĞİTİMİ VERİLDİ

“MÜŞTERİ ŞİKÂYETLERİ YÖNETİMİ” EĞİTİMİ VERİLDİ

Kayseri, Sivas ve Yozgat illerini kapsayan faaliyet alanıyla bölgesinin kalkınmasına önem veren ve bu anlamda önemli projelere imza atan Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) bölgenin gelişimi amacıyla işletmelere, sanayi kuruluşlarına, sivil toplum kuruluşlarına, üniversitelere ve kamu kuruluşlarına destek sunmaya devam ediyor.

“ISO 10002:2018 Müşteri Şikâyetleri Yönetimi” Eğitimi Gerçekleşti.

Kayseri, Sivas ve Yozgat illerini kapsayan faaliyet alanıyla bölgesinin kalkınmasına önem veren ve bu anlamda önemli projelere imza atan Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) bölgenin gelişimi amacıyla işletmelere, sanayi kuruluşlarına, sivil toplum kuruluşlarına, üniversitelere ve kamu kuruluşlarına desteklerini sürdürüyor.

ORAN tarafından yapılan duyuruda, UNDP Türkiye, Japonya Hükümeti tarafından finanse edilen Covid-19 Krizine Yanıt ve Dayanıklılık Projesi ile pandeminin neden olduğu olumsuzluklara yanıt vermek ve Türkiye’nin direncini artırmak için tüm hızıyla çalışmaya devam ediyor.

Bu kapsamda UNDP desteği ile gerçekleşen eğitim ile müşteri odaklılık prensibine önem veren kuruluşların müşteri ilişkilerinin, yönetim şeklinin ISO 10002:2018 standardı esasları ile ilgili olması konusunda bilinç oluşturma amaçlanıyor.

Mümkün olan en yüksek memnuniyeti sağlamak için şikâyetlerin etkin ve verimli bir şekilde ele alınması konusunda ISO 10002-standardının gereklilikleri anlatılarak firmaların bilinçlendirilmesi sağlanıyor.

TR72 Bölgesinde Turizm sektöründe faaliyet gösteren (sağlık turizmi dâhil) 17 işletmenin temsilcilerinin katıldığı eğitim, çevrimiçi olarak gerçekleşti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM