• DOLAR
  %0,06
 • EURO
  %0,12
 • ALTIN
  %0,08
 • BIST
  %1,60
MYO’DAN TEKNİK GEZİ

MYO’DAN TEKNİK GEZİ

Boğazlıyan Meslek Yüksekokulu Gıda İşleme Bölümü öğretim elemanları ve öğrencileri, Boğazlıyan Şeker ve Mamülleri Entegre Tesisi, Boğazlıyan Mezbahanesi, Gros Mantar ve Gedaş Gıda tesislerinde incelemelerde bulundu.  Gıda işleme, ekipman, laboratuvar ve proseslerini yerinde gören öğrenciler derslerde aldıkları teorik ve uygulama bilgilerini, teknolojik ve ticari olarak işleyen işletmelerde pekiştirme imkanı buldu. Mesleki tecrübelerini öğrencilerle paylaşan Firma yetkilileri, üniversite-sanayi işbirliği kapsamında öğrencilerin mezun olduklarında çalışacakları yerler hakkında bilgiler aktardı.

“BOĞAZLIYAN MYO GIDA İŞLEME BÖLÜMÜ TEKNİK GEZİ DÜZENLEDİ”

Boğazlıyan Meslek Yüksekokulu Gıda İşleme Bölümü öğretim elemanları ve öğrencileri, Boğazlıyan Şeker ve Mamülleri Entegre Tesisi, Boğazlıyan Mezbahanesi, Gros Mantar ve Gedaş Gıda tesislerine teknik gezi düzenledi.

Gıda işleme, ekipman, laboratuvar ve proseslerini yerinde gören Gıda İşleme Bölümü öğrencileri derslerde aldıkları teorik ve uygulama bilgilerini, teknolojik ve ticari olarak işleyen yerler ile pekiştirme imkanı buldu.

“ÜNİVERSİTE SANAYİ İŞBİRLİĞİ”

Firma yetkilileri mesleki tecrübelerini öğrencilerle paylaşarak üniversite-sanayi işbirliği kapsamında öğrencilerin mezun olduklarında çalışacakları yerler hakkında bilgi verdi.

“TEŞEKKÜR ETTİLER”

Boğazlıyan Meslek Yüksekokulu Gıda İşleme Bölümü öğretim elemanları ve öğrencileri teknik gezinin gerçekleşmesinde katkılarından dolayı Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey, Boğazlıyan MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kocakaya, firma yetkilileri ve Boğazlıyan Belediye Başkanı Hamdi Erdal’a teşekkür ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM