• DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %0,37
 • ALTIN
  %-0,15
 • BIST
  %2,74
NAKLİYECİLER EKMEKLERİNİN PEŞİNDE

NAKLİYECİLER EKMEKLERİNİN PEŞİNDE

Boğazlıyan da nakliyeciler TMO’ya tepki gösterdi. İddialara göre, Boğazlıyan da Toprak Mahsulleri Ofisi yabancı nakliyecilere iş verildiği yönünde iddialar üzerine Boğazlıyanlı nakliyeciler eylem yaptı. Boğazlıyan Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Köksal Kılıçarslan, Boğazlıyan Nakliyeciler olarak yabancı nakliyecilere iş verildiğini tespit ettiklerini savunarak, “Taşıma yetkisi de belgesi de kooperatifimize ait bu yanlışın bir an önce düzeltilmesi gerekir” dedi.

Boğazlıyan Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyeleri, TMO önünde buğdayların yabancı nakliyeciler tarafından çekildiğini ileri sürerek, eylem yaptı.

Nakliyeciler ekmeklerinin peşinde olduklarını belirterek, “Çok uzun yıllardır Boğazlıyan’ın yükünü güvenilir bir şekilde taşıyarak hizmet ediyoruz. Kooperatif olarak devletimize ait ofisimizin alım satım yaptığı buğdaylarımızı devletimizden aldığımız belgemizle, yetkimizle taşımaktayız” dediler.

Boğazlıyan Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Köksal Kılıçarslan ve kooperatif üyeleri Amasya’dan gelen 4 tıra yük verilmesi üzerine tepki gösterdiler.

Boğazlıyan Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Köksal Kılıçarslan, “Kooperatif olarak devletimize ait ofisimizin alım satım yaptığı buğdaylarımızı devletimizden aldığımız belgemizle, yetkimizle biz yapmaktayız. Bugün burada yabancı nakliyecilere iş veriliyor. Bizler ekmeğimizin peşindeyiz. Taşıma yetkisi bizde. Boğazlıyan da kalması gereken para başka şehirlere gidiyor. Bu haksızlığın bir an önce düzeltilmesini istiyoruz” dedi.

TESPİT EDİLDİ

Kılıçaslan, Boğazlıyan Nakliyeciler olarak yabancı nakliyecilere iş verildiğini tespit ettiklerini savunarak, “Taşıma yetkisi de belgesi de kooperatifimize ait bu yanlışın bir an önce düzeltilmesi gerekir” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM