• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
NURDOĞAN’DAN MİTİNG GİBİ BAŞVURU

NURDOĞAN’DAN MİTİNG GİBİ BAŞVURU

Hemşerimiz Nurullah Nurdoğan, 14 Mayıs’ta yapılacak olan milletvekili genel seçimlerinde AK Parti’den milletvekili aday adaylığını açıkladı.

14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan milletvekili genel seçimlerinde AK Parti’den aday adayı olduğunu açıklayan Nurullah Nurdoğan, tüm Boğazlıyan halkından da destek istedi. Ak Parti İl Başkan yardımcılarından Nurullah Nurdoğan, milletvekilliği aday adaylık başvurusunu miting havasında gerçekleştirdi.

Siyasi kabiliyetlerini ve becerilerini daha üst noktalara taşımak isteyen Nurullah Nurdoğan, milletvekilliği aday aday başvurusunu miting havasında gerçekleştirdi. Yoğun bir kalabalıkla AK Partiye gelerek adaylık dilekçesini İl Başkanı Yusuf Başer’e teslim eden Nurdoğan’ı partililer mutlak suretle listede görmek istediklerini yüksek sesle dile getirirken, ‘Türkiye’de Erdoğan Yozgat’ta Nurdoğan’ sloganı attılar.

-“BOĞAZLIYAN TAM DESTEK VERDİ”-

Hemşerimiz Nurullah Nurdoğan’ı Boğazlıyan AK Parti Teşkilatı da yalnız bırakmadı. İlçe Başkanı Osman Düğenci, başta olmak üzere yönetim kurulu üyeleri ile Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük, Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit, Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş ve İl Genel Meclis üyesi Muktat Erdem’in yanısıra Yozgat ilçe teşkilatları da Nurdoğan’ın aday adaylığı başvurusunda yalnız bırakmadı.

Yozgat’ta her kesim tarafından oldukça sevilen ve partili partisiz herkes tarafından kabul gören isimler arasında bulunan Nurullah Nurdoğan, milletvekilliği aday başvurusunu miting havasında gerçekleştirdi.

Burada bir açıklama yapan Nurullah Nurdoğan, “Türkiye Yüzyılı’nın en önemli seçiminde Bismillah diyerek AK Parti’den aday adaylığı başvurusunu yapmış bulunuyorum. Rabbim Yozgat’ımıza ve Milletimize layık hizmetler yapmayı, ümmetin ve milletin birleştirici gücü Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın yükünü bir nebzede olsa hafifletmeyi bizlere nasip eylesin” dedi.

“Çıktığımız bu kutlu yolda tek gayemiz, milletimize ve memleketimize hizmettir” diyen Nurdoğan, “Dilimizin döndüğü, gücümüzün yettiğince sizlerin sesi olmaktır. 22 yıl önce milletimizin bağrından filizlenmiş, milletimizle büyümüş, milletimizin, ülkemizin yarınları için kök salmış AK Parti’nin bir ferdi olmaktan, millete hizmet çatısı altında bulunmaktan büyük onur duyuyorum.

Türkiye 21 yılda vesayetten darbeye, terörden uluslararası baskıya, sırtındaki kamburlardan sıyrılmış ve bölgenin öncüsü bir ülke haline gelmiştir. Ülkemizin şahlanışının devamı ve ilerlemesi için bu seçim; uluslar arası arenada kararlı ve dik duruşuyla dış politikada etkin güç kazanan ve sınırlarımızdaki terör olaylarına karşı ortaya konulan iradede Türkiye’nin daha güçlü ve kararlı adımlarla tarih yazacağı bir döneme giriyor olması açısından da son derece önemli bir süreçtir” şeklinde konuştu.

Tabiri caizse bu seçimin kader seçimi olduğunu vurgulayan Nurdoğan, “Cumhuriyet tarihinin kırılma noktasıdır. Ya eskiye döneceğiz, Ya da Ülkemiz küresel güç olma yolunda ilerleyecektir. Bildiğiniz gibi batı medyasında yapılan analiz ve yorumlarda 2023’de Türkiye seçimlerinin tüm Dünyayı etkileyeceği Batı medyası tarafından da dillendirilmektedir. 14 Mayıs seçimleri Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde başlatılan ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonuyla ülkemiz için yepyeni atılımların hayata geçeceği bir dönem olacaktır inşallah” diye konuştu.

Nurdoğan, şunları söyledi.

“Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde millete hizmet yolculuğumuzda tek gayemiz ülkemiz ve şehrimizin yarınları için var gücümüzle çalışmak olacaktır. AK Parti iktidarımızda Yozgatımıza tarihin en büyük yatırımları yapılmıştır. Bu yatırımların devamı ve istikrarın sürmesi için Cumhur ittifakıyla birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

Bizleri yalnız bırakmayıp buraya kadar bizzat gelen, gelemeyip gönlü ve duaları hep bizimle olan tüm hemşerilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet diyoruz. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız diyor, selam, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. Sağolun, Varolun Allah’a emanet olun.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM