• DOLAR
  13,5922
  %-0,58
 • EURO
  15,4346
  %-0,59
 • ALTIN
  778,35
  %-0,01
 • BIST
  1.810
  %0,05
OCAK BAŞKANLARI BOĞAZLIYAN’DA BİR ARAYA GELDİ

OCAK BAŞKANLARI BOĞAZLIYAN’DA BİR ARAYA GELDİ

Yozgat Ülkü Ocakları Kasım ayı İstişare toplantısı Boğazlıyan Ülkü Ocakları’nın ev sahipliğinde gerçekleşirken, Boğazlıyan Belediyesi Meclis kararı ile Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun ismi bir caddeye verildi.

Yozgat Ülkü Ocakları İl Başkanlığı her ay düzenli olarak sürdürdüğü aylık istişare toplantılarını sürdürüyor. Ülkü Ocakları İl Başkanlığının Kasım ayı istişare toplantısı Boğazlıyan da gerçekleştirildi. Toplantıda, eğitim ve sosyal faaliyetler hakkında yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar değerlendirildi.
Yozgat Ülkü Ocakları İl Başkanı Turan Karakuş, yaptığı açıklamada, “Yozgat Ülkü Ocakları olarak; aylık düzenli olarak yapmış olduğumuz ilçe istişare toplantımızı bu ay Boğazlıyan ilçemizde, ilçe ocak başkanlarımızın katılımıyla gerçekleştirdik. İstişare toplantımızda yapacağımız faaliyetler ve gündem hakkında istişarede bulunduk. Akabinde Ülkücü Şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun adını yaşattığımız caddede ülküdaşlarımızla bir araya geldik. Katılım sağlayan kıymetli ilçe ocak başkanlarıma ve Boğazlıyan Ülkü Ocakları İlçe Başkanımız Serhat Ören’e teşekkür ediyorum.
Mevla son nefesimize kadar Türk-İslam davasına hizmet etmemizi nasip eylesin” şeklinde konuştu.     Boğazlıyan Ülkü Ocakları Başkanı Serhat Ören ise, Yozgat , Sarıkaya, Akdağmadeni, Sorgun Sefaatli,  Yerköy Ocak başkanlarımızı ilçemizde ağırladık, misafir ettik. Boğazlıyan Ülkü Ocağı olarak Boğazlıyan Belediyesi Başkanı Sayın Gökhan Coşar’a bir teklifimiz olmuştu. Kendileri de bu teklifimizi uygun gördüler. Meclis kararı ile bir caddemizin adına Ülkücü Şehidimiz, Fırat Yılmaz Çakıroğlu  ismi verildi. Ören; Sayın başkanımıza bu anlamlı davranışından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM