• DOLAR
  13,4347
  %-0,27
 • EURO
  15,2179
  %-0,35
 • ALTIN
  793,57
  %0,01
 • BIST
  2.011,16
  %-0,15
ÖCALAN GÜVEN TAZELEDİ

ÖCALAN GÜVEN TAZELEDİ

Son yıllarda Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası’nda hizmet kalitesini artıran Oda Başkanı Öcal Öcalan, güven tazeledi.

Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanlığına mevcut Başkan Öcal Öcalan, tekrar seçildi.

Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlık seçimi yapıldı. Mevcut Başkan Öcalan, tek aday olarak girdiği seçimlerde güven tazeledi.

Boğazlıyan TSO’nun seçimlerinde Başkan Öcal Öcalan, güven tazeleyip yeni döneme merhaba dedi.

997 üyesi bulunan Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri 9 meslek grubunda oy kullandı. Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda yapılan seçimlerle yeniden güven tazeleyen Öcal Öcalan, Boğazlıyan ve bölge ekonomisine ivme kazandırmaya devam edeceklerini belirterek, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Seçimlere yoğun bir katılım yaşandığını dile getiren Başkan Öcal Öcalan, “Seçimlerimiz çok demokratik ve sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Yoğun bir katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. İlçemize, bölgemize ve odamıza hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Öcalan,  “Yatırımın, istihdamın, büyümenin ve gelişmenin hızlanması için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Bugün Ticaret ve Sanayi Odamızın seçimlerini tamamladık. Bizlere destek veren tüm üyelerimize ekibim adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyeleri şu isimlerden oluştu.

“Öcal Öcalan, Ömürlü Ustaoğlu, Ömer Faruk Özalp, Oğuz Ünal, Semih Sezer, Fatih Ekrem Çam Hüseyin Eryılmaz, Baranse Duman, Bünyamin Deniz, İbrahim Erer, Cengiz Peker, Ali Yüceer, Cem Yücel, Osman Gözan, Ramazan Şeker, Cemal Koçak, Bekir Erdoğan, Murat Yıkılmaz, Abdullah Güngör ve Özgür Yücel.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM