• DOLAR
  %0,73
 • EURO
  %-0,26
 • ALTIN
  %-0,69
 • BIST
  %3,13
ÖCALAN; GÜVEN TAZELEDİ

ÖCALAN; GÜVEN TAZELEDİ

Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası’nda hizmet kalitesini artıran Oda Başkanı Öcal Öcalan, güven tazeledi. Yatırımın, istihdamın, büyümenin ve gelişmenin hızlanması için hep birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirten Öcalan; “Boğazlıyan ve bölge ekonomisine ivme kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanlığına mevcut Başkan Öcal Öcalan, tekrar seçildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine (TOBB) bağlı Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası hafta sonu seçime gitti. 717 seçmen 9 meslek grubunda oy kullandı.

Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlık seçimi yapıldı. Mevcut Başkan Öcalan, seçimlerde güven tazeledi.

Boğazlıyan TSO’nun seçimlerinde Başkan Öcal Öcalan, güven tazeleyip yeni döneme merhaba dedi.

Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen seçimde yeniden güven tazeleyen Öcal Öcalan, Boğazlıyan ve bölge ekonomisine ivme kazandırmaya devam edeceklerini aktardı, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Seçimde yoğun bir katılım yaşandığını ve seçimlerin demokratik ve sorunsuz bir şekilde tamamlandığını ifade eden Öcalan, “Yoğun bir katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. İlçemize, bölgemize ve odamıza hayırlı ve uğurlu olsun” açıklamasında bulundu.

Yatırımın, istihdamın, büyümenin ve gelişmenin hızlanması için hep birlikte çalışmaya devam edeceklerini de kaydeden Öcalan, “Bugün Ticaret ve Sanayi Odamızın seçimlerini tamamladık. Tüm üyelerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyeleri şu isimlerden oluştu.

“Öcal Öcalan, Ömer Faruk Özalp, Mustafa Yoldaş, Baranse Duman, Bekir Erdoğan, Oğuz Ünal, Murat Yıkılmaz, Abdullah Güngör, Ömürlü Ustaoğlu, Osman Gözan, Akın Özkan, Hacı Ahmet Önen, Bünyamin Deniz, Okan Yalman, Fatih Ekrem Çam, Ramazan Şeker, Cem Yücel, Bülent Yüce, Recep Yılmaz, Semih Sezer ve Cemal Koçak.”

Bu arada; Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyeleri bugün toplanarak Yönetim Organlarını belirleyecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM