• DOLAR
  13,5922
  %-0,58
 • EURO
  15,4346
  %-0,59
 • ALTIN
  778,35
  %-0,01
 • BIST
  1.810
  %0,05
ÖĞRENCİ ŞENLİĞİ İLGİ GÖRDÜ

ÖĞRENCİ ŞENLİĞİ İLGİ GÖRDÜ

Yamaçlı Belediyesi tarafından 2019-2020 eğitim ve öğretim yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Öğrenme Şenliği büyük ilgi gördü.

Yamaçlı Belediyesi organize ettiği sosyal ve kültürel projelerine bir yenisi daha eklendi.

Yamaçlı da düzenlenen şenliğe aileleri ile birlikte gelen Yamaçlılı çocuklar, eğlence ve neşe dolu bir gün geçirdiler.

Çocukların ve ailelerin büyük ilgi gösterdiği ve Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş’ın ev sahipliğinde düzenlenen programa;  AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, Boğazlıyan Belediye Başkanı  Gökhan Coşar, AK Parti İl Başkanı Çelebi Dursun, İlçe Başkanı Osman Düğenci ve Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit de katılarak çocukların eğlencesine ortak oldu.

Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, “Yamaçlı Belediyesi olarak biz de çocuklarımızın yüzündeki mutluluğu artırmak için Öğrenme Şenliği düzenledik. Belediye olarak yaptığımız tüm çalışmalarımızın temelinde çocuklarımız var. Çünkü çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır” şeklinde konuştu.

“Geleceğe yapılacak en iyi yatırım çocuklarımıza, insanımıza yapılan yatırımdır” diyen Başkan Altıntaş, programın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkürlerini sundu.

Başkan Altıntaş, şunları söyledi.

“2019-2020 eğitim öğretim yılının kasabamıza ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ederim.  Ülkemizin geleceği için eğitimli gençlere ihtiyacımız var, kaliteli bir eğitim verebilmek amacıyla 1960 yılında yapılan ve kaderine terk edilen okullarımıza yaklaşık 300 Bin TL harcayarak, yeniden kasabamıza ve öğrencilerimize kazandırmanın gururunu yaşıyoruz.

Ayrıca belediye başkanı olduğum günden itibaren kısa bir süre sonra 490 bin lira değerindeki kamyonu kasabamıza gönderen okullarımızın yapımı esnasında her türlü desteği sağlayan bir Yamaçlılı gibi Yamaçlının sorunlarıyla bir bir uğraşan sayın Milletvekilimiz Yusuf Başer’e şahsım ve Yamaçlı halkı adına teşekkür ediyorum. Okullarımızda emeği bulunan il ve ilçe milli eğitim müdürlerine maddi ve manevi desteğini esirgemeyen siz kıymetli Yamaçlılılara şükranlarımı sunuyorum.”

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer ise, “Yamaçlı Belediyemiz tarafından düzenlenen Öğrenci Şenliği’ne katıldık. Geleceğimizin teminatı yavrularımızla bir araya geldik. Küçük bedenlerine büyük sevgi sığdıran yavrularımızla kucaklaştık. Rabb’im bahtlarını açık etsin” dedi.

Programda; öğrencilerin hazırlamış oldukları gösteriler ilgi ile izlendi, çocuklar, eğlence ve neşe dolu bir gün geçirirken, Belediye Başkanı Şaban Altıntaş’a teşekkür ettiler.

ÜRETİCİNİN YANINDAYIZ

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, ayrıca beraberinde Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş ile birlikte Yamaçlı’da devlet desteği kurulan Lisanslı Silo Tesisini ziyaret etti.

Milletvekili Başer, “Her zaman üreticinin yanındayız. Yamaçlı da devlet desteği kurulan Lisanslı Silo Tesisi işletmecilerinden bilgi aldık. Rabb’im bereketli kazançlar nasip etsin” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM