• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
OKULLAR ÖĞRENCİLERLE GÜZEL

OKULLAR ÖĞRENCİLERLE GÜZEL

Vali Ziya Polat, Destekleme ve Yetiştirme Kursu’na katılarak, burada öğrencilere ‘ilk derslerini’ verdi. Ardından bilgisayar aracılığı ile uzaktan eğitim gören öğrencilerle sohbet eden Vali Polat, öğrencilere tavsiyelerde bulundu, “Umarım 21 Eylül’de virüs ile mücadelemizde başarı sağlayıp çocuklarımızı okullarımıza alırız. Okullarımız siz değerli öğretmenlerimiz ve mekânın asıl sahibi olan öğrencilerimizle güzel” dedi.

Yeni Eğitim-Öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Ziya Polat, “Okullarımız siz değerli öğretmenlerimiz ve mekânın asıl sahibi olan öğrencilerimizle güzel. İnşallah öğrencilerimizi de en yakın zamanda okullarımızda görürüz. Umarım 21 Eylül’de virüs ile mücadelemizde başarı sağlayıp çocuklarımızı okullarımıza alırız” dedi.

Vali Ziya Polat, 2020-2021 Eğitim Öğretim yılının ilk gününde Yozgat Lisesi ve Merkez Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Yozgat Lisesi’nde devam eden Destekleme ve Yetiştirme Kursu’na katılan Vali Polat, burada öğrencilere ‘ilk derslerini’ verdi. Ardından bilgisayar aracılığı ile uzaktan eğitim gören öğrencilerle sohbet eden Vali Polat, öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

Daha sonra Merkez Ortaokulu’na geçen Vali Polat, okul öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleşen öğretmenler toplantısına katıldı. Yeni Eğitim Öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Polat, “Okullarımız siz değerli öğretmenlerimiz ve mekânın asıl sahibi olan öğrencilerimizle güzel. İnşallah öğrencilerimizi de en yakın zamanda okullarımızda görürüz. Umarım 21 Eylül’de virüs ile mücadelemizde başarı sağlayıp çocuklarımızı okullarımıza alırız. Öğretmenler odasında da hep beraber ‘eğitim konusunda daha başarılı nasıl oluruz’ ‘Eğitimin kalitesinin artırılması yönünde ne yapabiliriz’ birlikte bu konulara kafa yorarız. İnşallah güzel programlarda, güzel projelerde karşılaşırız” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM