• DOLAR
  %0,25
 • EURO
  %-0,02
 • ALTIN
  %0,60
 • BIST
  %-0,05
ONUR VE GURURLA KUTLUYORUZ

ONUR VE GURURLA KUTLUYORUZ

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı onur ve gururla kutluyoruz” dedi.

Boğazlıyan Belediye Başkan Gökhan Coşar, Büyük Türk Milletinin şanlı ve onurlu mücadelesinin göstergesi olan ve millet egemenliğine dayanan Cumhuriyet’imizin 98. yılını kutluyor olmanın haklı gururunu yaşadıklarını söyledi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir açıklama yapan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. yıldönümünü milletçe büyük bir onur, coşku ve heyecanla kutlamaktayız. Yüce meclisimiz bundan 98 yıl önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde ‘Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir’ ilkesiyle Cumhuriyeti ilan etmiş, milletimizin çağdaş ve muasır medeniyetler seviyesine ulaşması yolunda en önemli adımı atmıştır” dedi.

Cumhuriyet Bayramı’nın dünyada eşine az rastlanan bir inanç ve azmin sonucu, bu toprakların bölünemeyeceğinin tarihi bir ispatı olduğuna dikkat çeken Başkan Coşar, “Kurtuluş Savaşı, Milletimizin var olma savaşı, Cumhuriyet ise, yeniden dirilişin simgesidir. ‘Tek bayrak, Tek millet, Tek devlet’ anlayışı ile demokrasi ve halk iradesiyle taçlandırdığımız Cumhuriyetimiz, Türk milletinin ebedi varlığı ile ilelebet devam edecek ve yaşayacaktır. Bizde Cumhuriyetimizi var eden değerlere daima sahip çıkarak büyük bir milletin fertleri olarak güzel bir geleceğe hep beraber yürümeli ve Türkiye’mizi hep birlikte yarınlara taşımalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz şükran duygularımla ve rahmetle anıyorum. Tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramını tebrik ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM