• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“ORAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYOR”

“ORAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYOR”

Yozgat, Kayseri ve Sivas illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim ve seyahat engeli olmayan 5 Uzman, 1 Hukuk Müşaviri olarak görevlendirilecek Uzman ile 2 Destek Personeli alımı yapılacağı duyuruldu.

Açıklamada; Orta Anadolu Kalkınma Ajansı’nın merkezinin Kayseri olduğu, Ajans’ın faaliyet alanının ise Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinin oluşturduğu belirtildi.

Yapılacak başvurular neticesinde başarılı olan adayların Kayseri, Sivas ve Yozgat’ta görev yapacağı belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi.

“Hukuk Müşaviri olarak istihdam edilen personelimizin görev yeri Kayseri olacaktır. Yapılacak personel alımı ile ilgili sürecin aşağıdaki şekilde gerçekleşmesi planlanmıştır.

Başvurular, “Başvuru Formu” eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılacaktır. Sadece  üzerinden yapılan başvurular geçerli olup ilanda belirtilen şartlara uygun olmayan başvurular ile elden, e-posta veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Sınava ilişkin detaylı bilgi ve başvuru şartları Ajansımızın web sitesi www.oran.org.tr  adresinde yer almaktadır. Sınav ilanı ve süreçle alakalı her türlü bilgiye ik@oran.org.tr e-posta adresinden ve 0 (352) 352 6726 (Dahili 1011) telefon numarasından ulaşılabilir.

Başvuru Tarihi; 05/11/2020 – 16/11/2020

Sınav Şekli; Sözlü Sınav (Mülakat)

Sınava Katılmaya Hak Kazananların İlanı 26/11/2020

Sınav Tarihleri; Sınav tarihleri sınava katılmaya hak kazananlar ile birlikte duyurulacaktır.

Başvuru Adresi Başvurular  internet adresi üzerinden yapılacaktır. Sınav Yeri T.C. Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Mevlana Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No: 79 Kat:6 38080 Kocasinan, KAYSERİ

İlan ve Sonuçların Duyurulacağı Adres; www.oran.org.tr”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM