• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ÖRNEK MAHALLE OLACAĞIZ

ÖRNEK MAHALLE OLACAĞIZ

“Boğazlıyan Aşağı Mahalle’nin sevilen ve vizyoner Muhtar Adayı Hasan Bozoğlu, Mahallesi İçin Hizmet Yarışına Hazırlanıyor!”

Boğazlıyan Aşağı Mahalle’nin sevilen ismi Hasan Bozoğlu, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde Muhtar adayı olduğunu açıkladı, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Bozoğlu, geçmişte 10 yıllık muhtarlık tecrübesiyle mahalledeki herkesin beklentilerine cevap verebilecek bilgi ve birikime sahip olduğunu vurguladı.

Muhtar Adayı Bozoğlu, “Mahallemizde yaşayan her bireyin görüş ve önerileri bizim için çok değerli. Katılımcı bir yönetim anlayışıyla, mahalle sakinlerimizle birlikte hareket ederek ortak akılla hizmet edeceğiz” dedi.

Yerel seçimler yaklaşırken, Seçim heyecanı muhtar adayları arasında da yaşanıyor.

Boğazlıyan Aşağı Mahalle’nin genç, dinamik, sevilen ve çalışkanlığı ile tanınan Muhtar Adayı Hasan Bozoğlu, “Mahalle sakinlerimizle birlikte el ele vererek, birlik ve beraberlik içerisinde mahallemizi ilçemizin güzide merkezi haline getirmek için çalışacağım” dedi.

10 yıl muhtarlık görevinde bulunan tecrübesiyle halkın desteğini her geçen gün artıran ve mahallede çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayan Muhtar Adayı Hasan Bozoğlu, seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Muhtar Adayı Bozoğlu, muhtarlık makamının de tıpkı Belediye Başkanlığı gibi şehr-ül eminlik olduğunu  belirterek, görevin ve sorumluluğun farkında ve mahalle sakinlerinin beklentilerine cevap verebilecek bilgi ve birikime sahip olduğunu söyledi.

“Halkımızın beklentilerini ve mahallemizin ihtiyaçlarını çok iyi biliyorum” diyen Bozoğlu, “Bu bilgi birikimimle mahallemizi daha güzel bir yer haline getirmek için var gücümle çalışacağım. Bu süreç bir hizmet yarışıdır ve ben mahallem için elimden gelenin en iyisini yapmaya kararlıyım” şeklinde konuştu.

Adaylık sürecinde desteklerini esirgemeyen mahalle sakinlerine teşekkür eden Bozoğlu, birlikte hareket ederek mahallelerini ilçenin gözde merkezi haline getirmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Bozoğlu, seçim sürecindeki bu pozitif ve hizmet odaklı yaklaşımının mahalle sakinleri arasında olumlu yankı uyandırdığını sözlerine ekledi. (Erol TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM