• DOLAR
  13,4985
  %-1,26
 • EURO
  15,3619
  %-1,06
 • ALTIN
  775,40
  %-0,39
 • BIST
  1.810
  %0,05
ORTAK PAYDAMIZ BOĞAZLIYAN

ORTAK PAYDAMIZ BOĞAZLIYAN

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Boğazlıyan Kaymakamlığı görevine atanan Kaymakam Fatih Okumuş, “İlçede sevgi, saygı, özveri ve anlayışla vatandaş odaklı olarak yoğun bir şekilde çalışmaya gayret göstereceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Boğazlıyan Kaymakamlığı görevine atanan Kaymakam Fatih Okumuş, görevine başladı.

Konuşmasına Boğazlıyanlılara sevgi, saygı ve muhabbetle selamlayarak başlayan Kaymakam Okumuş, Boğazlıyan’ın kendine has özellikleri ve güzellikleri olduğunu dile getirerek, “Boğazlıyan’ın tarihi çok eski yıllara dayanıyor. İnşallah bütün kamu kurum ve kuruluşlarımızla, bütün mesai arkadaşlarımızla, siyasilerimiz ve basın mensupları ile sevgi ve saygı temelli, özveri temelli bir anlayışla, vatandaş odaklı bir anlayışla yoğun bir şekilde, üstün bir gayretle çalışacağız. İlçede bir ekip ruhu çerçevesinde, eşit, tarafsız, dürüst ve şeffaf bir yönetim sergilemek suretiyle, kamu hizmetlerinin doğru, hızlı ve kaliteli bir şekilde sunulması ortak hedefimiz olacaktır” dedi.

“İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” anlayışını benimsediklerini aktaran Kaymakam Okumuş, bu doğrultuda ilçede çalışmaları işbirliği çerçevesinde daha ileri noktalara taşıyacaklarını söyledi.

“Boğazlıyan da görev ve sorumlulukları yerine getirirken insan haklarına bağlılık, saygı ve şeffaflık, gibi temel ilkeler çerçevesinde toplumun bütün kesimlerini kucaklayan bir yönetim anlayışı ile hizmet etmeye gayret edeceğiz” diyen Kaymakam Fatih Okumuş, “Bu çerçevede kamu hizmetlerini yürütürken vatandaş odaklı çalışmaya özen göstereceğiz. İnsan ve hizmet odaklı bir yönetim tarzı sergileyeceğimizi buradan ifade etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM