• DOLAR
  13,5922
  %-0,58
 • EURO
  15,4346
  %-0,59
 • ALTIN
  778,35
  %-0,01
 • BIST
  1.810
  %0,05
ORTAK PAYDAMIZ BOĞAZLIYAN

ORTAK PAYDAMIZ BOĞAZLIYAN

AK Parti Milletvekili Başer; Boğazlıyan’ın genç ve vizyon sahibi Belediye Başkanı Coşar ile kalkınma ritmine önemli destek sağlayacağını ve Boğazlıyan’ı geleceğe taşıyacak her türlü projelere destek vereceklerini söyledi.

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Başer, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ı ziyaret etti. Başkan Coşar’dan belediye çalışmaları hakkında bilgi alan Milletvekili Başer, Boğazlıyan’ın genç ve vizyon sahibi başkanı ile kalkınma ritmine önemli destek sağlayacağını ve Boğazlıyan’ı geleceğe taşıyacak her türlü projelere destek vereceklerini söyledi.

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Başer, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ı makamında ziyaret etti.

Milletvekili Başer, AK Parti İl Başkanı Çelebi Dursun, AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ve partililerin de eşlik ettiği ziyarette Coşar’a çalışmalarında başarılar dileyen Başer, projelere her zaman destek ve yardımcı olacaklarını belirtti, “Boğazlıyan her zaman bizim en önemli ilçelerimizde biri olmuştur ve öyle olmaya devam edecektir” dedi.

Nazik ziyaretlerinden dolayı Milletvekili Yusuf Başer’e teşekkür eden Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Yozgat’ımızın bayrağını her zaman dalgalandıran ve bizleri en iyi şekilde temsil eden Yusuf Başer’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Milletimizin bize vermiş olduğu emanetin, omuzlarımıza yüklemiş olduğu sorumluluğun son derece idrakindeyiz. Boğazlıyanlı vatandaşlarımıza hizmet götürmek, onların beklentilerini karşılamak için var gücümüzle çalışacağız. Her şeyden önce milletimizin mutluğunu, huzurunu ve refahını sağlamayı amaçlıyoruz” dedi.

Boğazlıyan Belediyesi tarafından hayata geçirilmesi planlanan projelere ilişkin bilgiler aktaran Başkan Coşar, projelerin ilçenin ekonomik, kültür, tarım, spor, turizm ve sanat gibi alanlarda gelişiminde öncü rol oynayacağını vurguladı.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar, projelerinin Ankara’da takibi ve desteklenmesi noktasında gerek Cumhurbaşkanı Yardımcısı sayın Fuat Oktay, gerekse AK Parti Yozgat Milletvekillerimiz sayın Bekir Bozdağ ve Yusuf Başer ile her zaman iletişim halinde olduklarını belirterek, “İlçemize yatırım ve hizmet yolunda kapısını çaldığımız cumhurbaşkanı yardımcımız ve milletvekillerimiz bizim için elinden geleni yapıyor. Sayın Cumhurbaşkanı Yardımcımız ve vekillerimize hizmetlerimize destekleri ve ilçemize kazandırdıkları için hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Boğazlıyan da son yıllarda önemli çalışmalara imza atıldığını, bu çalışmaların ilçede yeni bir sinerji ve ufuk oluşturduğuna dikkat çeken Milletvekili Yusuf Başer ise, “Bizde başkanımızın çalışmalarının yanında destekçisi ve yardımcısı olacağız. Vatandaşlara verilecek hizmetlerin takipçisi ve koşturanı olacağız.

Genç ve vizyon sahibi belediye başkanımız Boğazlıyan’a kalkınma ritminde önemli destek sağlayacak ve Boğazlıyan’ı geleceğe taşıyacak her türlü projelere destek vereceğiz. AK Parti iktidarları döneminde ciddi bir büyüme ivmesi yakalayan Boğazlıyan projeleriyle daha üst noktalara taşınacak. Başkanımız, önümüzdeki 5 yıl içerisinde gönül belediyeciliğini en mükemmel şekilde tahsis ve tesis edecektir” ifadelerinde bulundu.

Ziyarette ayrıca, Milletvekili Başer ve Belediye Başkanı Coşar ile AK Parti il ve ilçe teşkilatı, muhtarlarla bir araya geldi, muhtarların sorun ve isteklerini dinledi, sorunların çözümü noktasında not aldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM