• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ORTAK PAYDAMIZ BOĞAZLIYAN

ORTAK PAYDAMIZ BOĞAZLIYAN

Boğazlıyan’ın istişare toplantısı için toplandılar…
                Boğazlıyan İlçe İstişare Kurulu toplantısı Millet Kıraathanesinde gerçekleştirildi. Boğazlıyan Kaymakamı Fatih Okumuş, başkanlığında yapılan toplantıya Belediye Başkanları ve ilçe birim müdürleri katıldı.

Toplantıda, kurumların ilçede sürdürdükleri çalışmalar değerlendirilip, hizmetlerin en kısa zamanda ve eksiksiz sürdürülmesi noktasında hazırlanan rapor görüşüldü. Kurumların her birinin önemine dikkati çeken Kaymakam Fatih Okumuş, kurulun ortak akılla hareket edip Boğazlıyan’ın daha da gelişmesi ve çözüm önerileri üretme noktasında önemli bir misyon üstleneceğini söyledi.

Kurumlar arası iş birliği ve koordinasyonun en üst seviyede tutulması maksadı ile düzenlenen toplantıda birim amirlerinden çalışmaları hakkında bilgiler alan Kaymakam Okumuş, kurumların birlik ve beraberlik içinde çalışmalarını, kurumlar arası yardımlaşmanın artarak devam etmesini ve kamudaki birlik ve beraberliğin en üst seviyede tutulmasını temenni ederek, yapılan toplantının hayırlı olmasını diledi.

Boğazlıyan İlçe İstişare Kurulu toplantısı Millet Kıraathanesinde gerçekleştirildi. İlçe Kaymakamı Fatih Okumuş, İlçe İstişare Kurulu’nda ilçenin genel bir değerlendirmesinin yapıldığını ve Boğazlıyan’ın her türlü hizmete layık olduğunu belirtti.

Kaymakam Okumuş, toplantıda ayrıca, “İlçemiz Gençlik ve Spor Müdürlüğünce İlçe Stadyumuna yapılacak ve ihalesi yapılan spor kompleksi işi için emeği geçen, başta ilimizin ve devletimizin büyüğü Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay beyefendi olmak üzere İlimiz Valisi, Milletvekilleri, il ve ilçe idari ve siyasi heyetine teşekkür etti. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Toplantıda; Kaymakam Okumuş, kurum amirlerinden tek tek kurum iş ve işlemleri hakkında kısa brifing alındı, karşılıklı müzakerede bulunuldu. Boğazlıyan’ın her türlü hizmete layık olduğu vurgusu yapıldı.

“Bayramlar Birliğimize Vesile Olsun”

                Boğazlıyan Kaymakamı Fatih Okumuş, 31 Temmuz Cuma günü kutlanacak olan Kurban Bayramı’nın hayırlara vesile olmasını diledi.

“Toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı Kurban Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz” diyen Kaymakam Okumuş, “Bu duygu ve düşüncelerle tüm Boğazlıyan halkının ve kamu görevlilerinin Mübarek Kurban Bayramını kutlar saygılar sunarım” ifadelerinde bulundu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM