• DOLAR
  13,4889
  %0,13
 • EURO
  15,2836
  %0,08
 • ALTIN
  797,37
  %0,49
 • BIST
  2.011,16
  %-0,15
ORTAK PAYDAMIZ SIRÇALI

ORTAK PAYDAMIZ SIRÇALI

Eğitimci kişiliğiyle tanınan  Hüseyin Coşkun, Sırçalı Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıklaması Sırçalı’da heyecan yarattı.

“Bilgi ve birikimi ile bu hizmet yarışında ben de varım” diyen Hüseyin Coşkun, AK Parti’den aday adaylık başvuru formunu AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci’ye teslim etti.

Burada açıklamalarda bulunan ve “Ortak Paydamız Sırçalı” diyen Coşkun, “Bayrak yarışının bundan sonraki aşamasında da Sırçalı’ya hizmet bayrağını en iyi noktaya taşımak isterim. Bu kararı almamda halkımız ve çevremin desteği etkili oldu. Sırçalımıza hizmet etmek için bu yola çıktım. Kasabamız hizmetlerin en iyisine layık olduğunu biliyorum. Sırçalı için beraber çalışıp, beraber başaracağız ve hep birlikte üreteceğiz” dedi.

Belediyeciliğin gönül işi olduğunu ve kendisinin de bu anlayışla yola çıktığını aktaran Coşkun, “Hizmet fedakarlık ister. Gönül belediyeciliği için adayım, Partimizin, halkımızın, onayını alırsak Sırçalımıza hizmete talibim. Belediyelerin çok önemli görevleri vardır. Biz de burada  başlatacağımız yeni projelerle halkımıza hizmet etmek istiyoruz” diye konuştu.

AK Parti Sırçalı Belediye Başkan aday adayı Hüseyin Coşkun, “AK Partiye ve Sırçalı halkına katkı sunmak adına aday adayı oldum. Bu görev şahsıma layık görülür ise projelerim ile birlikte elimden gelen tüm katkıyı Partime ve Kasaba halkına sunmaya hazırım” dedi.

Coşkun, açıklamasında şu görüşlere yer verdi.

“Kasabamızda hizmetlerin daha da artması için çalışmalarda bulunacağız. AK Parti Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, AK Parti iktidarlarında tarihe mal olacak hizmetler yapılmıştır. Kuşkusuz milletimiz de bu yapılanları her seçimde takdir ederek sandıkta tescil etmiştir.

Milletimize ve Kasabamıza hizmet etmek için çıktığımız yolda, Rabbim vatana ve millete hizmet etme fırsatı versin. Bundan dolayı Sırçalı kasabamıza Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yapmış bulunmaktayım. Bu kararı alırken bana destek veren tüm arkadaşlarıma can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Ülkemiz ve milletimiz adına hayırlı olması dileklerimle hepinize saygılar sunuyorum” dedi.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, Sırçalı Kasabası’ndan aday adaylığı başvurusunda bulunan eğitimci Hüseyin Coşkun’a başarılar dileğinde bulunarak, “Çıkmış olduğu bu yolda başarılar dilerim. 31 Mart seçimleri Boğazlıyan’a Yozgat’a ve Türkiye’ye hayırlı ve uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

Başkan Düğenci, “Coşkun’un aday adayı olması partimizi mutlu etmiş, onur vermiştir, çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM