• DOLAR
  %0,03
 • EURO
  %0,29
 • ALTIN
  %0,74
 • BIST
  %1,00
OSB DOĞALGAZA KAVUŞUYOR

OSB DOĞALGAZA KAVUŞUYOR

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın Mega Projesi Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi’nde doğal gaz altyapı çalışmalarına başlandı.

Boğazlıyan’ın gelişimine ve kalkınmasına büyük katkı sağlayacak olan Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) doğal gaz altyapı çalışmalarına başlandı.

Bir süre önce imar planına esas parselasyon işlemleri ile başlayan Organize Sanayi Bölgesi, doğalgaz alt yapı çalışmaları ile devam ediyor.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar ile başlayan pozitif trendi daha güçlü bir şekilde devam ettirecek olan Boğazlıyan Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi’nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

İlçenin uzun yıllardır hasret kaldığı, beklediği projeyi hayata geçirerek adından söz ettiren ve dokunmadık gönül, çalmadık kapı bırakmayarak gönülleri fetheden Başkan Gökhan Coşar’ın çalışmaları takdirle karşılanmaya devam ediyor.

Türkiye’de rekor sayılacak sürede gerçekleşen ve 1 milyon 026 bin 632,76 metrekarelik alan üzerinde kurulacak OSB’de çalışmalar hız kazandı.

BAŞKAN COŞAR; ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Başkan Coşar’ın “En büyük hayalim” dediği Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi’nde şimdi de doğal gaz çalışmaları başladı.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan  Coşar, doğal gaz alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Coşar, Boğazlıyan’ın üretimine ve istihdamına büyük ivme kazandıracak Mega Proje Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi alanında doğalgaz altyapı çalışmalarının başladığını söyledi.

“Heyecanla beklediğimiz projemizi bitirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diyen Başkan Coşar, açıklamasında; “OSB alanında doğalgaz alt yapı çalışmaları başladı. Boğazlıyan’ın potansiyeline büyük katkı sağlayacak olan OSB ilçe ekonomisine de büyük katkı sağlayacak. OSB’nin faaliyete geçmesi ile birlikte Boğazlıyan’a yeni bir ekonomik faaliyet, iş alanı ortaya çıkacak. Bu yatırımlar vatandaşımıza, gençlerimize yeni iş kapıları açacak. Hayırlı ve uğurlu olsun. Her şeyin en iyisine layık hemşehrilerimiz için çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM