• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
OSB; HEM GURUR KAYNAĞI HEM DE ROL MODEL OLACAK

OSB; HEM GURUR KAYNAĞI HEM DE ROL MODEL OLACAK

BAŞKAN COŞAR; HİSARCIKLIOĞLU İLE OSB’Yİ GÖRÜŞTÜ

Boğazlıyan’da istihdamın yanı sıra bölge ve ülke ekonomisine büyük katkı sağlayacak olan Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi’nin Mimarı Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir araya geldi. Boğazlıyan’ın güçlü potansiyellerinin vurgulandığı ziyarette; işbirliğinin ortak hedefler doğrultusunda devam edeceğinin altı çizildi.

Boğazlıyan’ın her alanda yıldızının parlayacağı proje ve hizmetler üreteceğinin sözünü veren ve bu sözleri de yerine getirmenin gururu ve mutluluğunu yaşayan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Ankara’da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir araya geldi.

Birlik ve beraberlik içerisinde yapılacak her çalışmanın Ülke sanayisi ile bölgenin yarınlarına hizmet edeceğinin vurgulandığı ziyarette; Boğazlıyan’da iş dünyasına yeni bir büyüme hikayesi yazmak için yola çıkan Başkan Coşar, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın da hassasiyetle üzerinde durduğu Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi’nin elbirliğiyle ve hızla hayata geçirilmesi noktasında çalışmalarını artırarak sürdürüyor.

Boğazlıyan’da ekonominin yanısıra istihdam da sağlayacak olan OSB’nın hızla hayata geçmesi noktasında adımlarını hızlandıran Başkan Coşar, Boğazlıyan için bir ‘Milat’ olacak olan Organize Sanayi Bölgesi için Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, beraberinde Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Öcal Öcalan ve Genel Sekreter Mustafa Çağrı Kılıç’la birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.

İstihdamın yanı sıra bölge ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayacak Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi ile ilçedeki faaliyet, plan ve projelerin konuşulup, fikir alışverişinde bulunulduğu ziyaret ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun yapmış olduğu güzel değerlendirmeleri ve nazik misafirperverliği için kendilerine şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyor, başta yerli otomobil olmak üzere üretime yönelik yapmış olduğu çalışmalarda başarılarının artarak devam etmesini diliyorum” dedi.

Yatırım değeri, üretimi, ihracatı, istihdamı ve ekonomiye katkısı ile Boğazlıyan Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi’nin bölgenin lokomotifi olacağını ifade eden Başkan Coşar, “Ankara’da oldukça güzel ve verimli toplantılar gerçekleştirdik. Boğazlıyan’ın güçlü potansiyellerini vurguladık. İşbirliği içerisinde ortak hedefler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bilindiği üzerine OSB’ler bulundukları bölgenin parlayan yıldızları. Boğazlıyan OSB’de hayata geçtiğinde istihdamı ve ekonomiye katkısı ile ilçemizin ve bölgemizin parlayan yıldızı olacak” açıklamasında bulundu.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiğini de sözlerine ekleyen Başkan Coşar, “Boğazlıyan için durmak yok yola devam. OSB; hem gurur kaynağımız hem de rol modelimiz olacak” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM