• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %-0,63
 • ALTIN
  %-0,66
 • BIST
  %-0,59
OSB İÇİN YOĞUN ÇABA

OSB İÇİN YOĞUN ÇABA

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, “Boğazlıyan OSB için çok yoğun çabamız var” dedi.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın önemli projeleri arasında yer alan Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi proje çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Boğazlıyan’ın bereketli toprakları ve potansiyellerini harekete geçirmek için gece-gündüz çalışan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın gerek seçim öncesinde ve gerekse sonrasında, özellikle ilçemizin ekonomik refahını artırmak, üretim yapma, gençlerimize istihdam sağlamak, gelişen, büyüyen, modern, daha yaşanabilir, umut dolu aydınlık bir gelecek inşa etmek adına, “En büyük hayalim” dediği ve ısrarla üzerinde durduğu Organize Sanayi Bölgesi’nde büyük mesafeler alınmaya devam ediyor.

OKTAY; BOĞAZLIYAN’I GÜNDEME GETİRDİ

Gerek Boğazlıyan gerekse Yozgat ve Türkiye’ye hizmet yolunda Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile çalışmalarına hız kesmeden devam eden hemşerimiz Cumhurbaşkanı Yardımcısı sayın Fuat Oktay, katıldığı bir programda Boğazlıyanla ilgili önemli konulara değindi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, “Boğazlıyan OSB için çok yoğun çabamız var” dedi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Boğazlıyan da organize sanayi bölgesini hayata geçirmek için çok yoğun bir gayretimiz var. Belediye Başkanımız Gökhan Coşar’la çok yakinen çalışıyoruz ve proje çok hızlı gidiyor. Boğazlıyan da OSB hayata geçtiğinde Kayseri’deki yatırımların Yozgat’a cezbedilmesini sağlayacak, ayrıca bölgemize de büyük katkılar sağlayacak” dedi.

İSTİHDAM YARATACAK, İŞSİZLERE EKMEK KAPISI OLACAK

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ise, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’a gerek Boğazlıyan’a gerekse ülkeye katkılarından dolayı teşekkür ettiği konuşmasında; “Sayın Cumhurbaşkanı Yardımcımız Fuat Oktay, katıldığı bir programda Boğazlıyanla ilgili önemli konulara değindi. Boğazlıyan OSB için çok yoğun çaba sarf ettiklerinin müjdesini verdi. Tüm emeği geçenlere Boğazlıyan adına sonsuz teşekkür ederim. Kurulacak olan Organize Sanayi Bölgesi ilçemizde büyük bir istihdam yaratarak işsiz gençlerimize de iş kapısı olacak. Boğazlıyan’ın bereketli toprakları ve çok büyük potansiyeli var. Tarımdan sanayiye yetişecek olan ürünler işlenerek ekonomimize de büyük katkı sağlayacaktır” dedi.

OSB BOĞAZLIYAN’IN CAN DAMARI OLACAK

OSB’lerin bulundukları bölgelerin can damarı olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Gökhan Coşar, “Hayata geçtiğinde ilçe ekonomisinin kalbinin atacağı Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi ile adeta uçuşa geçecek. Boğazlıyan çok değil yakın zamanda Türkiye’nin dikkat çeken ilçesi olacak” diye konuştu.

Boğazlıyan OSB ile ilgili Cumhurbaşkanı Yardımcısı sayın Oktay’a bilgiler aktardığını ve sürekli irtibat halinde olduklarına da değinen Başkan Coşar, Organize Sanayi Bölgesi’nde büyük mesafelerin alınmaya devam ettiğini söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM