• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
OSB POZİTİF KATKI SAĞLAYACAK!

OSB POZİTİF KATKI SAĞLAYACAK!

Boğazlıyan’da Belediye Başkanı Gökhan Coşar ile başlayan pozitif trendi daha güçlü bir şekilde devam ettirecek olan Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi projesi Sanayi ve Teknoloji Bakanı sayın Mustafa Varank, tarafından onaylandı.

İlçemize sinerji oluşturmasına yönelik olarak hazırlanan Boğazlıyan OSB, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, tarafından 357 sicil numarası ile tüzel kişiliğini alıp resmi olarak kuruldu.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Boğazlıyan OSB ile inşallah çok daha güçlü bir büyümeyi yakalamış olacağız. Bu büyümenin temelinde de yatırımlar olacak. Bu yatırımlar vatandaşımıza, gençlerimize yeni iş kapıları açacak. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

HAYALLER GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ

Bir çok ilde bulunmayan Organize Sanayi Bölgesi’nin Boğazlıyan’a kurulacak olması sevinçle karşılandı.

Boğazlıyan’ın potansiyeline büyük katkı sağlayacak olan OSB ilçe ekonomisine büyük katkı sağlayacak.

Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi’nin kurulması ile birlikte ekonomik faaliyetlerin çeşitlendirilmesi için OSB’nin önemini vurgulayan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Söz verdiğimiz gibi OSB’miz Sanayi ve Teknoloji Bakanı sayın Mustafa Varank, tarafından onaylandı. 357 sicil numarası ile tüzel kişiliğini alıp resmi olarak kuruldu. OSB’nin kurulması ile Boğazlıyan’a yeni bir ekonomik faaliyet, iş alanı ortaya çıkacak. Bu yatırımlar vatandaşımıza, gençlerimize yeni iş kapıları açacak. Hayırlı ve uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

Boğazlıyan OSB’nin kurulmasında başta sayın Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Coşar, “İlçe halkının istihdamıyla yeni bir ekmek kapısı açılacak. Organize Sanayi Bölgesi’ni kurmanın heyecanını yaşıyoruz. Yapılacak olan çalışmalarla ilçe ekonomisine ciddi yatırım projeleri var.

Kurulacak olan Organize Sanayi Bölgesi ilçemizde büyük bir istihdam yaratarak işsiz gençlerimize de iş kapısı olacak. Boğazlıyan’ın bereketli toprakları ve çok büyük bir potansiyeli var. Tarımdan sanayiye yetişecek olan ürünler işlenerek ekonomimize de büyük katkı sağlayacak” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM