• DOLAR
  %0,03
 • EURO
  %-0,05
 • ALTIN
  %-0,28
 • BIST
  %1,38
OSB’DE BİR PROJE DAHA İHALEYE ÇIKTI

OSB’DE BİR PROJE DAHA İHALEYE ÇIKTI

BOĞAZLIYAN ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE BİR PROJE DAHA İHALEYE ÇIKTI

Boğazlıyan ekonomisi için büyük önem arz eden ve büyük ölçekli yatırımcıların gelmesi noktasında ilçemizin bel bağladığı Boğazlıyan Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi’nde çalışmalar devam ederken, Elektrik Şebekesi Yapım İşi ihaleye çıktı.

RESMİ GAZETE VE GAZETELERDE YAYIMLANDI

Resmi gazete ile gazetelerde yayımlanan Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının kredi desteği ile Müteşebbis Heyet Başkanlığının sorumluluğu altında yapılacak olan Boğazlıyan Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi alanına ait, YG-AG elektrik şebekesi yapım işi, birim fiyat esası ve birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmek suretiyle, kapalı zarf teklif alma usulü ile ihale edilecek.

Boğazlıyan ekonomisi için büyük önem arz eden ve büyük ölçekli yatırımcıların gelmesi noktasında ilçemizin bel bağladığı Boğazlıyan Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi’nde bir yandan çalışmalar devam ederken, diğer yandan da Elektrik Şebekesi Yapım İşi ihaleye çıktı.

Boğazlıyan’da istihdam ve ekonomiye can verecek olan Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi’nde Elektrik Şebekesi Yapım İşi ihaleye çıktı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Yeni Hizmet Binası Çankaya- Ankara’da yapılacak olan ihale 01 Kasım 2022 tarihinde saat: 10.00’da yapılacak. İşin süresi ise yer tesliminden itibaren 30 Haziran 2023 tarihinde tamamlanacak. 12.560.000 TL Keşif Bedeli ile ihaleye çıkacak olan Elektrik Şebekesi Yapım İşinin geçici teminatı ise 376.800 TL. olarak belirlendi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın da üzerinde hassasiyetle durduğu, teşvik ve destekleriyle yerel üretimin canlandırılması ve fabrikaların tedarik ağında karşılaştığı sorunları gidermek amacıyla yürütülen çalışmalar kapsamında Boğazlıyan OSB bölge ekonomisine önemli katkılar sağlayacak.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ile birlikte ciddi mesafe alan proje üreten, Boğazlıyan’da yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Boğazlıyan OSB’nin hayata geçmesi ile birlikte yüzlerce çalışanı, yatırım değeri, üretimi, ihracatı, istihdamı ve ekonomiye katkısı ile Boğazlıyan Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi bölgenin lokomotifi olacak.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM