• DOLAR
  %0,07
 • EURO
  %0,09
 • ALTIN
  %0,11
 • BIST
  %5,16
OVAKENT MÜJDE BEKLİYOR

OVAKENT MÜJDE BEKLİYOR

İlçemize bağlı Ovakent beldesine doğalgazın kazandırılması noktasında çalışmalar hız kazandı. Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük; “Beldemize doğal gaz arzı sağlanması kararıyla çalışmalarımıza ivedilikle başladık. Doğal gaz en çevre dostu, konforlu ve ekonomik enerji kaynaklarından birisi. Bu konforu Ovakentli hemşerilerimize ulaştırabilmek için hız kesmeden çalışıyoruz. Ev ekonomisine dost bir enerji kaynağı olan doğal gaz için güzel müjdelerin haberini aldık” dedi.

Ovakent’te tarihi bir an daha yaşanıyor. Belediye Başkanı Yusuf Büyük’ün özverili çalışmaları ile Ovakent’e doğalgazın kazandırılması noktasında bir adım daha atıldı.

Hizmet hamlesinden altyapıya, sosyal belediyecilikten yatırımlara kadar önemli hizmetleri belde halkının hizmetine sunarken, yükselen bir değer ve örnek bir belde olma yolunda yürüttüğü çalışmalarına emin adımlarla yürüyen Başkan Büyük’ün sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket ederek, belde halkını yıllardır hasret kaldığı hizmetlerle buluşturmaya, belde halkının hak ettiği hizmeti alabilmesi için altyapı ve üstyapı çalışmalarının yanı sıra sosyal belediyecilik çalışmalarına da hız vererek vatandaşların takdirini kazanmaya devam ediyor.

Doğaya katkıda bulunmak amacı ile kasabada markalar yaratan Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük, dev projesini daha görücüye çıkardı.

Ovakent’te hizmet potansiyelini çeşitlendirmek adına sürdürdüğü vizyon projelerine bir yenisini daha ekleyen Başkan Büyük, belde de birbirinden önemli yatırımları hizmete almasının yanısıra önemli bir değeri daha kasabaya kazandırma noktasında Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

“MİLLETVEKİLİ BAŞER İE BİR ARAYA GELDİ”

Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük, beraberinde belediye meclis üyeleri Murat Aksoy, ve Sadettin Öztürk ile birlikte Yozgat Milletvekili AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Başer’i TBMM’de ziyaret etti.

Beldede yürütülen hizmet ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulunulan ziyarette özellikle Ovakent’e doğalgazın kazandırılması noktasında talepler yenilendi.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette; Yozgat Milletvekili ve AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Başer, Ovakent Belediye Başkanı Büyük ve meclis üyelerinin ziyaretinde duyduğu memnuniyetliği dile getirerek, özellikle Ovakent’e doğalgaz gelmesiyle ilgili çalışmaların başladığını ve Alllah nasip ederse yakın zaman içerisinde  Ovakent’e güzel müjdeler vereceğinin bilgisini verdi.

Ankara ziyaretini değerlendiren Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük, açıklamasında; Ovakent’e doğalgazın kazandırılması noktasında çalışmaların hız kazandığını söyledi.

Beldeye doğalgaz arzı sağlanması kararıyla çalışmalara ivedilikle başladıklarını aktaran Başkan Büyük, “Doğal gaz en çevre dostu, konforlu ve ekonomik enerji kaynaklarından birisi. Bu konforu Ovakentli hemşerilerimize ulaştırabilmek için hız kesmeden çalışıyoruz. Ev ekonomisine dost bir enerji kaynağı olan doğal gaz için güzel müjdelerin haberini aldık” dedi.

Doğalgazın en çevre dostu, konforlu ve ekonomik enerji kaynaklarından biri olduğunu dile getiren Başkan Büyük, “Bu konforu Ovakent’imize ulaştırabilmek için hız kesmeden çalışıyoruz. Hem doğa hem de ev ekonomisine dost bir enerji kaynağı olarak karşımıza çıkan doğalgaz talebimizi Yozgat Milletvekili ve AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı sayın Av. Yusuf Başer’e ilettik. Gerekli görüşmelerimizi yaptık. Sayın vekilimiz talebimizi yakinen takip edeceğini ifade etti. Vekilimize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı beldem adına teşekkür ettik, saygılarımızı sunduk” ifadelerine yer verdi.

Başkan Büyük, belde halkına en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisinde olduklarının altını çizerek, “Halkın talepleri o günden bu yana aklımızda ve yüreğimizde bu manada o günden bu yana mücadelemizi, girişimlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM