• DOLAR
  13,6212
  %-0,37
 • EURO
  15,4214
  %-0,68
 • ALTIN
  778,82
  %0,05
 • BIST
  1.810
  %0,05
OVAKENT’İN DEĞİŞEN YÜZÜ

OVAKENT’İN DEĞİŞEN YÜZÜ

Boğazlıyan’ın güzide kasabalarından bir tanesi olan Ovakent Kasabasında, Belediye Başkanı Yusuf Büyük, öncülüğündeki çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor… Vizyon ve projeleri ile öne çıkan, hizmet hamlesinden altyapıya, sosyal belediyecilikten yatırımlara kadar önemli hizmetleri belde halkının hizmetine sunarken, yükselen bir değer ve örnek bir belde olma yolunda yürüttüğü çalışmalarına ara vermeden devam eden Başkan Büyük’ün kasabanın geleceğine yönelik yaptığı birçok başarılı icraatlar, Ovakentliler tarafından takdirle karşılanıyor.

Ovakent kasabasında Belediye çalışmaları hummalı bir şekilde devam ederken, bir taraftan Kasabanın çehresi değişiyor, bir taraftan da Belediyeye kaynak yeni projelere imza atılıyor.

VAATLERLE DEĞİL, HEDEFLERLE HİZMET EDİYORUZ

Ovakent Belediyesi hizmetleriyle vatandaşlardan tam not alırken, yapılan çalışmalar hakkında  açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Yusuf Büyük, “Bizim belediyecilik anlayışımız, şeffaf, dürüst, disiplinli ve hesap verebilir bir yönetimle hizmet etmek üzerine kurulu bir anlayıştır. Bu vizyon ve ilkeler ışığında söz verdiğimiz gibi; vaatlerle değil, hedeflerle hizmet ediyoruz” dedi.

OVAKENT’TEKİ BÜYÜK DEĞİŞİM HERKESİN TAKDİRİNİ TOPLUYOR

31 Mart yerel seçimlerinin ardından Ovakent’te gönüllere hitap eden bilgi, birikim ve tecrübesi ile adından söz ettiren Belediye Başkanı Yusuf Büyük, göreve başlarken kendisinin belirlemiş olduğu ve proje başlığını verdiği çalışmaları bir bir yerine getirerek, yapılmasını planladığı projeleri kasaba halkının hizmetine sunuyor. Söz verdiği projeleri hayata geçirmenin mutluluğunu kasaba halkı ile birlikte paylaşan Başkan Büyük, bu kapsamda kasabada yürüttüğü çalışmalar Ovakent’e ayrı bir renk katarken, sosyal projeleri ile de gönüllere dokunuyor.

31 Mart seçimlerinin ardından yaptığı çalışmalar ile kısa sürede kasabada adeta destan yazan Belediye Başkanı Yusuf Büyük, kasabanın hemen hemen her bölgesinde yaptığı çalışmalar ile takdir topluyor.

Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük, göreve gelir gelmez gerçekleştirdiği icraatları ve genel duruşuyla takdirleri toplamaya devam ediyor. Şeffaf ve dürüst belediyecilik anlayışıyla hizmet edeceklerini ifade eden Başkan Büyük, “Bizim belediyecilik anlayışımız, şeffaf, dürüst, disiplinli ve hesap verebilir bir yönetimle hizmet etmek üzerine kurulu bir anlayıştır. Bu vizyon ve ilkeler ışığında söz verdiğimiz gibi; vaatlerle değil, hedeflerle hizmet ediyoruz” dedi.

“Her vatandaşımızın hayatını kolaylaştırmak ve daha kaliteli bir yaşam sürmelerini sağlamak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diyen Başkan Yusuf Büyük, “Yürüttüğümüz çalışmalarımızda vatandaşlardan gelen talep ve öneriler de bizim için önemli. Onların ihtiyaçlarını en kısa sürede gidermek ve yeni yatırımlar yapmak için imkanlarımız doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacımız iş yapmak, sorun çözmek, vatandaşımızı memnun etmek” dedi.

Başkan Büyük, bu kapsamda kasabada kilit parke yol yapılmayan alanlarda çalışmalar başlattıklarını söyledi.

Kasabada yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Büyük, şunları aktardı.

“Hemşehrilerimizin yaşam kalitesini artırmak ve kolaylaştırmak için, daha yaşanılabilir bir Ovakent için yol yapım çalışmalarımız devam etmektedir. İlk etapta kilit parke olmayan 10 Bin  metrekare alanı kilit parke yaparak hemşehrilerimizin kullanımına sunacağız.

Ayrıca; Ovakent-Eskiömerler arası satıh asfalt yol kaplama çalışmasına da başlanıldı. Bu çalışmalarımızda  bize destek veren Cumhurbaşkanı Yardımcımız sayın Fuat Oktay’a Bakanımız sayın Bekir Bozdağ’a Milletvekilimiz sayın Yusuf Başer’e ve bizden hiç bir zaman yardımlarını esirgemeyen Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Menduh Büyükkılıç’a Ovakentliler adına şükranlarımı sunarken, Her şey Ovakent’imiz için diyor ve çalışmalarımız Ovakentimize hayırlı ve uğurlu olsun.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM