• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
OVAKENT’TE 23 NİSAN BAMBAŞKA

OVAKENT’TE 23 NİSAN BAMBAŞKA

Ovakent’in çalışkan Belediye Başkanı Menderes Öztürk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında farklı bir etkinliğe imza attı.

Başkan Öztürk, Ovakent’te Ortaokul 8. Sınıf öğrencilerinin tamamına Laptop Bilgisayar hediye etti, ayrıca tüm öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Belediye hizmetlerinin yanısıra beldede bulunan okulların bakım, onarım ve çevre düzenlemesi gibi çalışmaları da üstelenerek eksiklerinin giderilmesi noktasında destek olan Ovakent’in Belediye Başkanı Menderes Öztürk, 23 Nisan’da farklı bir etkinliğe daha imza attı.

Beldedeki okulların fiziki şartlarını iyileştirerek, sosyal donatı alanlarıyla donatan ve çocukların daha iyi bir ortamda eğitim almalarını sağlayan Başkan Öztürk, 23 Nisan’da 8. sınıf öğrencilerinin tamamına Laptop Bilgisayar hediye etti, ayrıca tüm öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 98. kuruluş yıldönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayan Başkan Öztürk, “Tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum” dedi.

Başkan Öztürk, “23 Nisan 1920, hepimiz için büyük bir gurur günüdür. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın bayramı olmasının yanında, milletimiz ve ülkemiz için tarihi bir dönüm noktasını ifade etmektedir. 98 yıl önce millet adına ülkenin kaderine el koyan Meclisimiz, destansı bir mücadele sonucunda İstiklal Savaşımızı başarıya ulaştırmış ve Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerini atmıştır. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin, umutsuzluğun, yoklukların ve güçlüklerin yaşandığı bir dönemde açılması, geleceğimizi aydınlatan anlamlı ve önemli bir dönüm noktası olmuştur” diye konuştu.

Başkan Öztürk, “Ortaokul 8. sınıf öğrencilerimize laptop bilgisayar hediye etmeyi düşündük. Amacımız hızla gelişen dünyaya ayak uydurmak zorunda olan çocuklarımızın eğitimine bir nebzede olsa katkı sağlamaktır. 23 Nisan’da bu anlamlı günde ’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda öğrencilerimize hediyelerini verdik” diye konuştu.

konuşmaların ardından öğrencilerin hazırladığı birbirinden güzel etkinlikler belde halkı tarafından beğeniyle izlenildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM