• DOLAR
  13,5405
  %0,51
 • EURO
  15,3402
  %0,45
 • ALTIN
  798,36
  %0,61
 • BIST
  1.910,29
  %-5,02
OVAKENT’TE SU SEVİNCİ

OVAKENT’TE SU SEVİNCİ

Kuraklık nedeniyle artan su sıkıntısının önüne geçmek için yapılan çalışmalar sonucunda İlçemize bağlı Ovakent’te uygun bir lokasyonda içme suyu bulundu.

“İçme suyu belde halkını mutlu etti”

Hizmete aldığı yatırımlarla beldenin sorunlarına tek tek neşter vuran Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük, alt ve üst yapı yatırımlarını hızlandırarak Ovakent’te hayatı kolaylaştıran, beldeyi daha da yaşanabilir hale getirmeyi planladığı proje ve yatırımlarına devam ediyor. Bu kapsamda beldenin geleceğine yönelik başlattığı su ihtiyacını karşılamak üzere açılan kuyudan uygun bir lokasyonda içme suyu bulunması beldede sevinçle karşılandı.

“Ovakent’in geleceğini şekillendiriyoruz”

Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük, “Beldemizin güzel insanlarına el ele, gönül gönüle hizmet etmek için çıktığımız bu yolda, ihtiyacımız olan hizmetleri yapmaya, belde halkımızın yaşam kalitesini artırmaya yönelik attığımız adımlar neticesinde ortaya çıkan güzellikler için Allah’a şükrediyorum” dedi.

Ovakent’in ihtiyaçlarını karşılarken beldenin geleceğini şekillendirecek yatırımlar yaptıklarını belirten Başkan Büyük, hemşerilerinin öncelikli ihtiyaçlarını belirleyerek beldenin içme suyu sorununa neşter vurarak içme suyuna kavuştuklarını söyledi.

İçme suyunun ihtiyacı fazlasıyla karşılayacak yeterlilikte olduğunu aktaran Başkan Büyük, suyun belde halkına rahat bir nefes aldıracağını dile getirdi.

Başkan Büyük, beldenin su ihtiyacını karşılamak üzere açılan kuyudan su çıktığını belirterek, “Rabbim yolumuzu açık eylesin. Sizlerin duası ve desteği ile yaşanılabilir, huzurlu bir beldeyi hep birlikte inşa edeceğiz” ifadelerinde bulundu.

Başkan Büyük, beldenin geleceğine yönelik başlatılan proje ve yatırımların da hız kesmeden devam edeceği bilgisini paylaşarak, “El ele, gönül gönüle hizmet edeceğiz. Uygun bir lokasyondaki içme suyunu çalışmaların ardından belde halkımız ile buluşturacağız” şeklinde konuştu.

17.02.2021

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM