• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ÖZDEMİR; VEDA ETTİ

ÖZDEMİR; VEDA ETTİ

Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar, kuruluşundan bugüne yaptığı hizmetlerle Üniversitede büyük emekleri bulunan Yozgat Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevi başta olmak üzere birçok akademik ve idari görevleri başarılı şekilde ifa ettikten sonra emekli olan Dr. Öğr. Üyesi Ömer Demir onuruna düzenlenen yemeğe katıldı.

Yozgat Meslek Yüksekokulu yemekhanesinde düzenlenen programa Rektör Prof. Dr. Evren Yaşar, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güngör Yılmaz, Genel Sekreter Prof. Dr. Uğur Kölemen, Yozgat Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Mustafa Özdemir, akademik ve idari personel katıldı.

Yemek programında, Yozgat Meslek Yüksekokulu’nun Aşçılık programı öğretim görevlileri ve öğrencileri tarafından hazırlanan lezzetli yemekler ikram edildi. Ayrıca, Yozgat Meslek Yüksekokulu Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı bölümü tarafından Dr. Öğr. Üyesi Ömer Demir için özel bir video gösterimi yapıldı.

Yemekte açılış konuşması yapan Yozgat Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Mustafa Özdemir, Ömer Demir’in bugüne kadar üniversiteye sağladığı üstün hizmetlerden dolayı teşekkür etti ve onuruna düzenlenen etkinliği anlamlı bir şekilde değerlendirdi.

Rektör Prof. Dr. Evren Yaşar ise, Dr. Öğr. Üyesi Ömer Demir’in 1990-2008 yılları arasında Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü ve 2008-2019 yılları arasında İnşaat Bölüm Başkanlığı görevlerini başarıyla yürüttüğünü vurgulayarak, üniversiteye verdiği katkılardan dolayı teşekkür etti. Rektör Yaşar, Ömer Demir’e bir plaket ve teşekkür belgesi takdim etti.

Dr. Öğr. Üyesi Ömer Demir ise bu etkinliği bir veda değil, birlik ve beraberlik paylaşımı olarak gördüğünü ifade ederek, üniversite yönetimi ve akademik personeline teşekkür etti. Demir, görev süresince üniversitenin gelişimine büyük katkılarda bulunduğunu ve öğrencilerine rol model olarak hizmet ettiğini belirtti.

Ayrıca; Ömer Demir’in katkılarıyla Meslek Yüksekokulu’nun otel, lokanta ve ikram hizmetleri bölümü aşçılık programı öğrencilerine daha iyi eğitim koşulları sunmak amacıyla yenilenen atölyenin de açılışı yapıldı. Bu yenileme, gelecek nesil aşçılara daha iyi bir eğitim fırsatı sunmayı hedefliyor. (Hüseyin TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM