• DOLAR
  13,4078
  %0,23
 • EURO
  15,2052
  %0,40
 • ALTIN
  793,86
  %0,42
 • BIST
  2.014,21
  %-1,36
Özel Öğrenciler Doyasıya Eğlendi

Özel Öğrenciler Doyasıya Eğlendi

Boğazlıyan Özel Tuba Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi farklı bir etkinliğe daha imza attı. “Çocuklar Gülsün, Dünya Gülsün” projesi kapsamında özel öğrenciler Susam Sokağı Cafe ve Oyun Salonu’nda unutulmaz bir gün yaşadılar.

Boğazlıyan Özel Tuba Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi farklı bir etkinliğe daha imza attı. “Çocuklar Gülsün, Dünya Gülsün” projesi kapsamında özel öğrenciler Susam Sokağı Cafe ve Oyun Salonu’nun misafiri oldu.

Renkli görüntülerin oluştuğu programda, özel öğrenciler hem kendileri eğlendi hem de katılımcıları duygulandırdı.

Özel Tuba Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğretmenleri gözetiminde, eğitim gönüllülerinin de katılımı ile düzenlenen etkinlikte özel öğrenciler unutulmaz bir gün yaşadılar.

Özel Tuba Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi  yetkilisi, “Çocuklar Gülsün, Dünya Gülsün” projesi kapsamında ‘Dünya Oyun Oynama Günü’nde özel çocuklar için bir dizi etkinliklerin düzenlendiğini belirterek, “Bu özel günde öğrencilerin doyasıya eğlenmelerine katkıda bulunan Susam Sokağı Cafe işletmesine yardımlarından ve katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Hiç bir maddi karşılık beklemediklerini, her zaman Susam Sokağı oyun alanına özel çocuklarımızı bekledikleri için velilerimiz ve çocuklarımız adına çok çok teşekkür ederiz” dedi.

Eğitim gönüllüsü Dilek Hokkaömeroğlu ise, “Çocuklara yaşatılan bu muhteşem mutlu gün için, verdiğini sevgi değer, anlayışı eğitim insanlık için, öncelikle Tuba Özel Eğitim’in güzel yürekli güzel insanları öğretmen, eğitimci, çalışan ve emekçi kısacası emeği geçen herkese, ayrıca beni ailenize katarak yüreğinizi sevginizi kollarınızı açtığınız. Bana bu güzelliklere ortak olma mutluluğunu yaşattığınız için sonsuz teşekkür ederim. Susam Sokağı Kafe yöneticilerine de göstermiş oldukları güler yüzlü hizmet ve verdikleri emekleri için taktir ve teşekkür eder, bugün çocuklar, güldü dünya güldü” diye konuştu.

-“KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK”-

Susam Sokağı Kafe ve Oyun Salonu işletme sahiplerinden Tuna Çetin ise, “Her sağlam insan bir özürlü adayıdır, bilinciyle bugün susam sokağı oyun parkında tuba özel eğitim merkezindeki çocuklarımızı ücretsiz misafir ettik. Doya doya oynayıp eğlendiler. Bundan sonra talepleri olursa yine değerlendiririz ayrıca şehit ve gazi çocuklarına ise susam sokağı imkanlarından ücretsiz yararlandırmaya devam edeceğiz” dedi.

-“VELİLER TEŞEKKÜR ETTİ”-

Öte yandan Özel Tuba Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ‘nde eğitim gören özel öğrencilerin aileleri “Çocuklar Gülsün, Dünya Gülsün” programı kapsamında, hem okul yetkililerine hem de Susam Sokağı Kafe ve Oyun Salonu İşletmecilerine, çocukları adına teşekkür ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM