• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %0,19
 • ALTIN
  %-0,28
 • BIST
  %2,70
ÖZLER’E DESTEK SÖZÜ

ÖZLER’E DESTEK SÖZÜ

31 Mart Mahalli İdareler Seçimi sonrasında Boğazlıyan Belediye Başkanlığı’na seçilen Gökhan Coşar, sosyal ve kültürel belediyeciliği ön plana çıkararak, halkın birlik ve beraberliğine öncülük etmenin yanısıra vatandaşların en zor günlerinde yanlarında olacak.

31 Mart Mahalli İdareler Seçiminde “Tevazu, samimiyet ve gayret ile” yürüttüğü seçim çalışmalarında gönüllerde taht kuran ve Boğazlıyan Belediye Başkanlığı’na seçilen Gökhan Coşar, Boğazlıyan Belediyesi ve Özler Birlik Derneği arasında yapılan protokol sonucu Özler Köyü’ndeki Cenaze Yıkama ve Nakil Aracı hizmeti verecek.

İstanbul’da Avrupa Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Veysel Filiz ve Özler Birlik Derneği Başkanı Coşkun Babayiğit ile bir araya gelen Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Özler Birlik Derneği arasında yapılan protokol sonucu Özler Köyü’nde Cenaze Yıkama ve Nakil Aracı hizmeti vererek, vatandaşların en zor günlerinde yanlarında olacak.

Sosyal ve kültürel belediyeciliği ön plana çıkararak, halkın birlik ve beraberliğine öncülük eden Başkan Coşar, köylerin de öncelikli ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli çalışmalar başlattıklarını ifade etti.

-“15 TEMMUZ’DA HİZMETE GİRECEK”-

Boğazlıyan Belediyesi ve Özler Birlik Derneği arasında yapılan protokol sonucu Özler Köyü’nde Cenaze Yıkama ve Nakil Aracı hizmeti verileceğini belirten Başkan Coşar, “15 Temmuz Demokrasi Bayramıyla birlikte hizmete girecek telefon hattı aracılığıyla cenaze aracımız Özler köyümüze de hizmet verecektir” dedi.

Boğazlıyan’ın köyleriyle de bir bütün olduğunu belirten Başkan Coşar, imkânlar nispetinde köylerimizde de hizmet etmeyi planladıklarını ifade etti.

-“FİLİZ VE BABYİĞİT TEŞEKKÜR ETTİ”-

Avrupa Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Veysel Filiz ise, cenaze hizmetlerinin de önemli olduğunu belirtti, Başkan Gökhan Coşar’a teşekkür ederek, “Boğazlıyan Belediyemiz, Özler köyümüzde vatandaşların en zor günlerinde yanlarında olacak. Vatandaşa hızlı ve kaliteli hizmet sunacak” dedi.

Özler Birlik Derneği Başkanı Coşkun Babayiğit de Başkan Coşar’a köy halkı adına teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM