• DOLAR
  %0,01
 • EURO
  %0,09
 • ALTIN
  %-0,18
 • BIST
  %0,39
PANDEMİ SÜRECİNE BELEDİYEDEN MÜTHİŞ DESTEK

PANDEMİ SÜRECİNE BELEDİYEDEN MÜTHİŞ DESTEK

Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın talimatı ile Koronavirüs salgınına karşı daha ilk günden itibaren tüm birimleri ve imkanları ile seferber olan Boğazlıyan Belediyesi, bu süreçte özverili çalışmaları ile dikkat çeken sağlık çalışanlarına da filiasyon çalışmaları için araç desteği verdi.

                Koronavirüs salgını ile birlikte Boğazlıyan Belediyesi’nce oluşturulan “Belediye Hizmet Destek Birimi” bir yandan vatandaşların imdadına koşarken, diğer yandan da sağlık çalışanlarına büyük destek geldi. İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün filiasyon çalışmaları için belediye araç desteği verdi.

Pandemi sürecinde Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın talimatları ile Boğazlıyan da gerek temizlik ve dezenfekte noktaları gerekse iş yeri, araçlar ve evlerde dezenfekte çalışmaları ile başarılı bir sürece imza atan Boğazlıyan Belediyesi, bu süreçte özverili çalışmaları ile dikkat çeken sağlık çalışanlarına da destek verdi.

Bu sürecin başarılı bir şekilde atlatılması, vatandaşlara hizmetlerin verimli ve etkin bir şekilde ulaştırılabilmesi için çalışmalarını artıran Boğazlıyan Belediyesi, Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu’nun tavsiyeleri doğrultusunda koordineli çalışmalarını titizlilikle sürdürüyor.

Bu kapsamda; Boğazlıyan İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün filiasyon çalışmaları için Başkan Gökhan Coşar’ın talimatı ile bu sürece büyük katkı sağlayacak olan araç desteği verdi.

Her fırsatta; “El ele verdik, koronavirüs ile mücadeleye devam ediyoruz” diyen Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Koordineli bir şekilde başlattığımız çalışmalarımızı aynı titizlik ve özveriyle sürdürüyoruz. Virüse karşı bu savaşı hep birlikte kazanacağız. Salgının ilk gününden itibaren vatandaşlarımız için ilçe genelinde seferber olduk. Tüm belediye çalışanlarımızla birlikte gecemizi gündüzümüze katarak her kesimden vatandaşımızın yanında olduk. Olmaya devam ediyoruz” açıklamasında bulunmuştu.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BÜYÜK DESTEK

Bu zorlu süreçte özverili çalışmalarından dolayı sağlık çalışanlarının hakkının ödenemeyeceğini de dile getiren Başkan Gökhan Coşar, “Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, salgının ilk gününden bu yana aldığı kararlar, ortaya koyduğu tavır ve yaptığı açıklamalarla tüm Dünya’ya örnek oldu. Bizlerde Cumhurbaşkanımızın yol göstericiliğinde, onun önderliğinde başlattığımız çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu tarafından alınan tüm kararları titizlikle uyguladık uygulamaya da devam ediyoruz. Sosyal mesafe, maske kullanımı ve hijyene dikkat ederek, bu süreci inşallah hep birlikte atlatacağız” ifadelerine yer vermişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM