• DOLAR
  %0,10
 • EURO
  %1,37
 • ALTIN
  %1,06
 • BIST
  %1,49
PAŞAOĞLU; BOĞAZLIYAN’A HİZMET ETMEK BİZİM İÇİN GURUR VERİCİ

PAŞAOĞLU; BOĞAZLIYAN’A HİZMET ETMEK BİZİM İÇİN GURUR VERİCİ

Boğazlıyan Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan adayı Uğur Paşaoğlu, “Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarına hizmet etmek bizim için gurur verici” dedi.

Boğazlıyan Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde seçimli olağan genel kurula sayılı günler kala seçim çalışmalarını hızlandıran Başkan adayı Uğur Paşaoğlu, açıkladığı projeler ile adından söz ettiriyor.

Boğazlıyan esnafının sevilen, fırın sektörünün ise duayenlerinden olan Paşaoğlu, esnaf gezilerini sürdürüyor. Gittiği her yerde ilgi ile karşılanan Paşaoğlu’na başarılar dileğinde bulunan vatandaşlar, seçimlerin Boğazlıyan’a hayırlı olmasını temenni etti.

Boğazlıyan Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan adayı Uğur Paşaoğlu, “Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarına hizmet etmek bizim için gurur verici” dedi.

22 Ocak 2022 Pazar günü gerçekleşecek olan Boğazlıyan Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin olağan seçimli genel kurulu ile çalışmalarını hızlandıran Başkan adayı Uğur Paşaoğlu, göreve gelmesi durumunda tüm esnaf ve sanatkara eşit yakınlıkta olacaklarını vurguladı.

Esnafın finansal sorunlarının çözümü için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını açıklayan Paşaoğlu, “Bunun için hayata geçirmek istediğimiz projeler ile kooperatifi sadece kredi sağlayan bir kurum olmaktan daha ileri bir aşamaya geçirmek istiyoruz. Birlik ve beraberliğin olduğu yerde huzur olur, mutluluk olur, iş de olur aş da olur” dedi.

Bunun için Boğazlıyan esnafının bütün haklarının korunmasının yanında genç ve dinamik bir kadro ile iş yapan, iş üreten, problem çözen iyi bir ekip ile her zaman sahada olacaklarını vurgulayan Paşaoğlu, “Bu seçim esnaf ve sanatkarımızın seçimidir. Tüm üyelerimizi kongreye bekliyoruz. Bilgili ve donanımlı bir kadroyla seçimlere gireceğiz. Esnaflarımız için elimizden ne geliyorsa yapacağız.

Esnaflık; yaşadığımız yerin hem ekonomisini hem hizmet ihtiyacını ayakta tutan en önemli değerdir. Ekonomik ve toplumsal hayatın vazgeçilmezi olan esnaflarımız emeği ve ekmeği için her geçen gün şartlar ne olursa olsun zorlu mücadelesini sürdürmektedir. Bizlerde esnaf ve sanatkarımıza finansal destek için her türlü kolaylığı sağlayacağız.

Bu vesile ile bu hafta sonu 22 Ocak Pazar günü gerçekleşecek olan seçimi yeni projeler ile hizmet gayesinde esnafımızı en iyi şekilde temsil edebilmek ve en iyi hizmeti sunabilmek adına dinamik, bilgili donanımlı bir kadro ile yani sadece başkan ve yardımcısı ile değil tüm ekip ile yola çıkarak seçimlere gireceğiz. Tüm üyelerimizden önce dua, sonra destek bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM