• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
PAŞAOĞLU; DAVET ETTİ

PAŞAOĞLU; DAVET ETTİ

Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olağan seçimli genel kuruluna sayılı günler kala başkan adayı Uğur Paşaoğlu, tüm esnaf ve sanatkarları kongreye davet etti.

Esnaflara mutlaka kongreye katılıp demokratik hakları olan oyları kullanmalarını isteyen Paşaoğlu; birlik ve beraberlik mesajı vererek, “Bayram gibi geçecek kongre için hazırlıklarımız sürüyor. Tüm esnaf ve sanatkarlarımızı kongre şölenimize bekliyoruz” dedi.

Adaylığını açıklaması ile birlikte esnaf ve sanatkarların yoğun ilgisiyle karşılaşan Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkan adayı Uğur Paşaoğlu, 22 Ocak 2023 Pazar günü gerçekleştirilecek olan seçimli genel kurula tüm esnaf ve sanatkarları davet etti.

Birebir tüm üyelere ziyaretlerde bulunan, sadece üye bazlıdan ziyade ilçe genelinde üye olsun olmasın tüm esnaf ve sanatkarları ziyaret ederek, sahaya çıkan ve gönüllere dokunan Paşaoğlu, açıklamasında; “Bizler sizlere hizmet için adayız. Allah’ın izni ile dik durup, esnaf odaklı çalışmalarla sizleri en iyi şekilde temsil etmek için adayız. Esnafımızın sorunlarını çözme yolunda adım atan, esnaflarımızın yanında olan yönetici olmak için adayız” dedi.

Bugüne kadar tüm üyelere ulaşmaya çalıştıklarını anlatan Paşaoğlu, “Hepsinden destek istedik. Kongreler esnaf ve sanatkarlarımızın en büyük bayramını teşkil eder. Kökünde seçim ve demokrasi vardır. Yetki ve takdir sandıkta ve üyelerdedir. Yoğun tempo içerisinde sürdürdüğümüz çalışmalarımızın sonuna geldik. Tüm esnaflarımızı Pazar günü yapılacak olan kongreye davet ediyoruz” diye konuştu.

Genç ve dinamik bir kadro ile sahada adım adım yoğun bir tempo içerisinde çalıştıklarını da aktaran Paşaoğlu, “Artık kongremize sayılı günümüz var. Burası bütün esnafların odası. Tüm üyelerimizden önce dua, sonra desteklerini bekliyoruz. Seçimimiz Boğazlıyan’a hayırlar getirsin” ifadelerine yer vererek, tüm esnaf ve sanatkarları kongreye davet etti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM