• DOLAR
  %0,10
 • EURO
  %1,37
 • ALTIN
  %1,06
 • BIST
  %1,49
PAŞAOĞLU’NA BÜYÜK DESTEK

PAŞAOĞLU’NA BÜYÜK DESTEK

Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan adayı Uğur Paşaoğlu,uzun zamandır yürüttüğü seçim çalışmalarını birlik ve beraberlik gösterisiyle taçlandırdı. Yaptığı açıklamalar ve ziyaretleriyle takdir toplamaya devam eden Paşaoğlu; “Bu güven bizi motive ediyor. Sizlerin desteği benim için büyük bir motivasyon kaynağı. Sizlerin güveni benim için güç kaynağı. Boğazlıyan ticaretini ortak paydada birleştirmek ve ticaretin bütününe katkı sağlamak için ne gerekiyorsa yapacağız. Elimizi taşın altına koymaktan imtina etmeyeceğiz” dedi.

Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan adayı Uğur Paşaoğlu, Esnaf ve Sanatkarların gerek ülke ve gerekse ilçe yaşamına etki ve katkısının çok büyük olduğunu belirterek, “Esnafa sahip çıkma zamanı. 22 Ocak 2023’te yapılacak seçim çok önemli. Atılacak her oyun, sahip çıkılan her iradenin hayali kurulan güçlü esnaf ve sanatkar modeli için büyük bir başlangıç olacak” dedi.

Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına bir süre önce adaylığını açıklaması ile birlikte esnaf ve sanatkarların gönlünde taht kuran Uğur Paşaoğlu’na yüzlerce kişi destek için bir araya geldi.

Uzun zamandır yürüttüğü seçim çalışmalarını birlik ve beraberlik gösterisiyle taçlandıran, yaptığı açıklamalar ve ziyaretlerle takdir toplamaya devam eden Paşaoğlu; ticaretin her noktasındaki iş insanlarına temas etmeyi hedefleyerek  bu doğrultuda da çalışmalarını artırarak sürdürüyor.

Kooperatif önünde toplanan yüzlerce kişi Paşaoğlu’na sevgi gösterisinde bulundu. Aralarında esnaf ve sanatkarlar ile yüzlerce vatandaşın da bulunduğu birlik ve beraberliğin ön plana çıktığı buluşmada; Paşaoğlu, esnafın sorunlarını çözmek için geldiklerini söyledi.

Bilgi birikimi, yenilikçi, ufku geniş ve beyefendi kişiliği ile tanınan Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan adayı Uğur Paşaoğlu, “Esnafın biriken ve çözüm bekleyen sorunlarını çözmek için yola çıktık. Ekibimizle seçim gününe kadar sahada olacağız. İlk işimiz, esnaflar arasındaki birlik ve beraberliği daha da güçlendirmek olacak. Oda yönetimi olarak üyelerle hep birlikte çalışacağız, her esnafın önerisi bizim için önemlidir. Biz önce birlik ve beraberliği sağlayacağız, sonra da sorunların çözümü için çalışma yapacağız. Esnafımızla bir olduğumuz sürece çözemeyeceğiz hiç bir sorun olmaz, hayata geçiremediğimiz bir proje de kalmaz” dedi.

“ESNAF NE DERSE O OLACAK”

Esnaf ve Sanatkarların gerek ülke ve gerekse ilçe yaşamına etki ve katkısının çok büyük olduğunu anlatan Paşaoğlu, açıklamasında; ” Esnaf ve Sanatkarlarının mutlu olmadığı, kendini güvende hissetmediği bir ortamda, yaşama dair bir çok şey eksik kalacaktır. Hedefimiz esnafımızı önce bir araya getirmek, birlikteliğimizi oluşturmak ve sonrasında bütün problemlerimizi tek bir vücut halinde çözüme kavuşturmaktır. Atılacak her oyun, sahip çıkılan her iradenin hayali kurulan güçlü esnaf ve sanatkar modeli için büyük bir başlangıç olacak” diye konuştu.

“GÜÇLÜ ESNAF; GÜÇLÜ BOĞAZLIYAN”

Hedeflerinin “Güçlü Esnaf; Güçlü Boğazlıyan” sloganı ile yola çıktıklarını belirten Paşaoğlu, kooperatifin ilçe ekonomisini ayakta tutan en büyük lokomotif güç olduğunu vurgulayarak, kooperatif üyelerini ötekileştirmeden esnaf ve sanatkarlarının her zaman yanında olacağına işaret etti.

Esnafın her zaman yanında olan, projeleriyle, çalışmalarıyla esnafa katkı sunan bir anlayış ile görev yapacaklarının altını çizen Paşaoğlu, “Bununla birlikte bu topraklardan ekmek yiyen, geleceğini bu topraklarda gören esnaflar olarak ilçemizin geleceğine yön veren tüm kararlarda görüş beyan eden, duruş sergileyen bir esnaf odası oluşturmayı hedeflemekteyiz.

Esnafımızın daha mutlu olduğu, ekonomisi daha güçlü bir Boğazlıyan için var gücümüzle çalışacak, hep birlikte başaracağız.

Bu süreçte desteğini bizden esirgemeyen yakın dostlarıma ve tüm esnaf kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Saygılarımla” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM