• DOLAR
  %0,10
 • EURO
  %1,37
 • ALTIN
  %1,06
 • BIST
  %1,49
PAŞAOĞLU’NA SEVGİ SELİ

PAŞAOĞLU’NA SEVGİ SELİ

Boğazlıyan’ın genç ve vizyon sahibi iş insanlarından Uğur Paşaoğlu’nun Boğazlıyan Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına adaylığını açıklaması ilçede memnuniyetle karşılandı. “Sevdamız Boğazlıyan” “Eşit Ortaklık ve Adil Bir Paylaşım” sloganı ile yola çıkarak, aday olan Paşaoğlu, esnaflarla bir araya geldi. Esnafın daima yanında olacaklarını vurgulayan Paşaoğlu, “Biz zorlaştıran değil kolaylaştıran taraf olacağız” dedi.

Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan adayı Uğur Paşaoğlu; “İlçemize yakışır hayallerimizi inşallah hep birlikte gerçekleştireceğiz. Sen, ben değil; biz olarak eserler üreteceğiz” dedi.

Gittiği her yerde sevgi ile karşılanan Paşaoğlu, hafta sonu Pazarcı esnafları ile bir araya gelerek, pazarcı esnafının sorunlarını ve isteklerini dinledi. Esnafın daima yanında olacaklarını vurguladı.

“Sevdamız Boğazlıyan” “Eşit Ortaklık ve Adil Bir Paylaşım” sloganı ile yola çıkarak, Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına Aday olan Uğur Paşaoğlu, çalışmalarına devam ederken, hafta sonu pazarcı esnafını ziyaret etti.

-“ESNAF; 22 OCAK 2023’TE SEÇİME GİDİYOR”-

22 Ocak 2023 tarihinde yapılacak olan Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olağan seçimli genel kurul için çalışmalarını hızlandıran ve bir dakikasını bile boşa geçirmeyen Uğur Paşaoğlu, kalabalık bir heyet ile birlikte pazarcı esnafını ziyaret etti.

Alnının teriyle, elinin emeğiyle Boğazlıyan ekonomisine değer katan esnaf ve sanatkar ile tüm Boğazlıyan halkının desteğini bekleyen Paşaoğlu, “Değişim şart diyerek çıktığımız bu yolda bize güvenen destek veren esnaflarımızın hayır duaları ile birlikte onların oylarına talibiz. Birçok arkadaşımız işini gücünü bırakarak, özveri ile çalışması bizim gücümüze güç katıyor” açıklamasında bulundu.

-“ZORLAŞTIRAN DEĞİL, KOLAYLAŞTIRAN OLACAĞIZ”-

“Biz zorlaştıran değil kolaylaştıran taraf olacağız” diyen Paşaoğlu, Genç ve dinamik bir kadro ile bu göreve hazırız mesajı verdi.

Esnaf ve sanatkarlara yönelik gerçekleştirilen ziyaretleri değerlendiren Paşaoğlu, “Hizmet için çıktığımız bu yolda esnaf ve sanatkarlarımızın bizi bağrına basması bizlere daha da güç veriyor. Kooperatiflerin kuruluş ve varoluş amacının bilincinde olarak değerli esnaf ve sanatkarlarımızın sorun ve isteklerinin farkındayız.

Kooperatif seçimlerine esnaf ve sanatkarlarımızın teveccüh ve takdirine layık olacağına düşündüğümüz bir yönetim oluşturarak akılcı, üretken, şeffaf ve ilkeli bir anlayışla bu güzel hizmete talip olduk. İlçemize yakışır hayallerimizi inşallah hep birlikte gerçekleştireceğiz. Sen, ben değil; biz olarak eserler üreteceğiz ” dedi.

Gittikleri her yerde önce dua sonra destek istediklerini aktaran Paşaoğlu, “Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi sağladığı kredilerle, ilçe esnafının maddi ve manevi dayanışmasının ve birlikteliğinin en önemli sembolüdür. İşini büyütmek isteyen veya finansal olarak destek isteyen esnaf ve sanatkarımızın en önemli güvencesi kooperatiftir. Bizler de bu anlayışla hareket ederek, esnafımızın her zaman yanında ve destekçisi olacağız.

22 Ocak 2023 tarihinde yapılacak olan Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olağan seçimli genel kurulunda tüm esnafımızdan rica ediyoruz, gelip oylarını kullanmalarını istiyoruz. Sonuçta kararı verecek olan esnaflarımızdır.

-“KAZANAN BİZLER OLACAĞIZ”-

Adaylığımızı açıklamamızın ardından gerek esnaf ve sanatkarlarımız gerekse vatandaşlarımızdan olumlu tepkiler aldık. Buda bizler için gurur verici. Doğru yoldayız. Tüm esnaf ve sanatkarımız için bu yola çıktık. Birlik ve beraberlik ile inşallah kazanan ben değil, bizler olacağız. Hep birlikte çalışacağız, esnafımızın finansal sorunlarına katkıda bulunacağız” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM