• DOLAR
  13,5846
  %-0,04
 • EURO
  15,3109
  %0,15
 • ALTIN
  795,54
  %0,17
 • BIST
  1.951,17
  %0,31
POMEM’de Görev Değişimi

POMEM’de Görev Değişimi

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Başmüfettişliği görevine atanan Yozgat Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Müdürü Şaban Kütükoğlu görevini Yozgat POMEM Müdürlüğüne atanan Zafer Kişi’ye devretti.

POMEM’de düzenlenen devir teslim töreninde konuşan Kütükoğlu, yaklaşık 5 yıla yakın süredir Yozgat’ta POMEM müdürlüğü yaptığını söyledi.

Kütükoğlu, “Devlette bunlar olağan şeylerdir. Görev verilir. Siz görevinizi yerine getirirsiniz. Önemli olan aldığınız görevi eksiksiz en iyi şekilde yerine getirebilmektir” dedi.

Yeni okul müdürünün atandığını belirten Kütükoğlu, “Kendisine burada başarılar diliyorum. Bu görevi en iyi şekilde yürüteceğine ben yürekten inanıyorum” diye konuştu.

POMEM Müdürü Zafer Kişi ise, devlette hizmetin süreklilik arz ettiğini söyleyerek, “Bu bir bayrak yarışı. Şaban Kütükoğlu müdürümüz burada güzel işler yapmış. Bizde onun yaptıklarının üzerine biraz daha katkı sunabilirsek bundan onur duyarız. Allah mahçup etmesin bizi de. Her şey vatanımız, milletimiz ve devletimiz için. Elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz” ifadelerine yer verdi.

POMEM Müdürü Zafer Kişi, Emniyet Genel Müdürlüğü, Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şubesi, Özel Harekat Daire Başkanlığı, Ankara İl Emniyet Müdürlüğü, Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü, Bolu İl Emniyet Müdürlüğü, Erzincan Polis Meslek Yüksek Okulu, Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü, Polis Akademisi, Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı birimlerinde çalıştı. Bakanlık oluru ile Yozgat Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü olarak atandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM