• DOLAR
  13,6212
  %-0,37
 • EURO
  15,4214
  %-0,68
 • ALTIN
  778,82
  %0,05
 • BIST
  1.810
  %0,05
POTANSİYELLER HAREKETE GEÇİYOR

POTANSİYELLER HAREKETE GEÇİYOR

Ankara’da Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile bir araya gelerek bazı temaslarda bulunan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Boğazlıyan’ın geleceğine yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Boğazlıyan’ı daha ileri taşımak adına çalışmaların aralıksız süreceğini belirten Başkan Coşar, “Boğazlıyan’ın potansiyellerini harekete geçireceğiz. Yeni yatırım alanları başta olmak üzere Boğazlıyan’da iş ve istihdam yaratma adına Ankara’da çok geniş kapsamlı ve bereketli görüşme gerçekleştirdik” dedi.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak amacıyla gittiği Ankara’da Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti. AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer ile birlikte gerçekleşen ziyarette Boğazlıyan’ın geleceğine yönelik ciddi yatırım ve yeni projeler değerlendirildi.

Boğazlıyan da yaşayan her vatandaşın, verilen hizmeti aynı kalitede almaya hakkı olduğu gerçeğiyle hareket ederek ilçenin her metre karesine aynı gözle bakan, aynı değerde gören bütüncül bir anlayışla hizmet edeceklerini vurgulayan Başkan Gökhan Coşar, “Ankara da oldukça verimli bir görüşme gerçekleştirdik” dedi.

BAŞKAN COŞAR, DUR DURAK BİLMİYOR

Boğazlıyan’ın geleceğine yönelik önemli proje ve yeni yatırımların kazandırılması planlanan çalışmaları değerlendirmek adına yaptığı Ankara teması hakkında bilgiler aktaran Başkan Coşar, “Boğazlıyan’ı bölgenin parlayan yıldızı haline getirebilmek için çalışmalarımızı arttırdık. Rabbim nasip ederse ilçemize kalıcı eserler kazandırmak adına 7/24 demeden çalışıyoruz. İlçemizde gönül belediyeciliği düsturuyla hemşehrilerimizin gönüllerine taht kurmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Boğazlıyan’ın değişimine katkı verecek projeler için bu tür görüşme ve diyaloglara her zaman büyük önem verdiklerinin altını çizen Başkan Coşar, Ankara ziyareti değerlendirmesini şu şekilde açıkladı.

“Boğazlıyan’ımızın tüm potansiyelini harekete geçirmek, yeni yatırım alanlarını en verimli şekilde değerlendirerek istihdam üretmek, ilçemizin kimliğini göz önünde bulundurarak çalışmalarına başlanılan ve hayata geçirilmesi planlanan bir çok projelerimiz için kapsamlı ve bereketli görüşmeler gerçekleştirdik.

Milletvekilimiz sayın Yusuf Başer ile birlikte Çevre Şehircilik Bakanımız sayın Murat Kurum’a ilçemizde devam eden çalışmalar ve hayata geçireceğimiz yatırımlar ve projeler hakkında bilgi vererek, görüş alışverişinde bulunduk. Sayın Bakanımızın ilgi ve alakaları bizleri çok mutlu etti. Kıymetli Bakanımıza teşekkür ediyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM