• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %-0,63
 • ALTIN
  %-0,66
 • BIST
  %-0,59
PROJE VE YATIRIMLARLA BOĞAZLIYAN’A YÖN VERİYOR

PROJE VE YATIRIMLARLA BOĞAZLIYAN’A YÖN VERİYOR

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın yapmış olduğu yapmış olduğu hizmet ve yatırımları bir bir yerinde inceleyen Milletvekili Başer, Başkan Coşar’a övgüler yağdırarak, “Gönül Belediyeciliği yolunda emin adımlarla ilerleyen Belediye Başkanımız Gökhan Coşar; “Heyecanıyla gayretiyle  projesiyle sevgiyle ve bitmeyecek hizmet aşkıyla, Boğazlıyan’ı yeni proje ve yatırımlarla geleceğe hazırlıyor” dedi.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, hafta sonu AK Parti Yozgat Milletvekili Başer’i ağırladı. Boğazlıyan’da Belediye Başkanı Gökhan Coşar, AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri Mikayil Demir, Muktad Erdem, ve Belde Belediye Başkanları başta olmak üzere çok sayıda partili tarafından karşılanan  AK Parti Yozgat Milletvekili Başer, Belediye Başkanı Coşar’a övgüler yağdırdı.

Adalet ve Kalkınma Partisi Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Başer, yoğun iş temposu arasına Boğazlıyan ziyaretini sıkıştırdı. Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın yapmış olduğu yapmış olduğu hizmet ve yatırımları bir bir yerinde inceleyen Milletvekili Başer, Başkan Coşar’a övgüler yağdırarak, “Gönül Belediyeciliği yolunda emin adımlarla ilerleyen Belediye Başkanımız Gökhan Coşar; heyecanı, gayreti ve projeleriyle tarih yazıyor” dedi.

Boğazlıyan ilçesine yapılan hizmet ve yatırımlarda büyük katkıları olan, ilçenin devlet imkanlarından daha fazla faydalanması noktasında hiçbir zaman emeğini esirgemeyen Adalet ve Kalkınma Partisi Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Başer, yoğun iş temposuna rağmen Boğazlıyan’ı unutmadı.

BELEDİYE’Yİ ZİYARET ETTİ

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’dan yapmış olduğu ve proje aşamasındaki çalışmalar hakkında bilgiler alan Başer, “Başkanımız heyecanı, gayreti ve projeleriyle tarih yazıyor. Boğazlıyan’ımıza kimlik kazandırıyor. Belediye Başkanımız Gökhan Coşar’a ve ekibine millete hizmet yolunda başarılar diliyorum” dedi.

BOĞAZLIYAN’A OSB KURUYORUZ

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın, “En büyük hayalim” diyerek başlattığı çalışmalarda büyük mesafenin katedildiği Organize Sanayi Bölgesi alanında incelemelerde bulunan Milletvekili Yusuf Başer, bin 500 dönüm alan üzerine kurulacak OSB’de çalışmalara yakında başlanılacağını müjdeledi. Boğazlıyan ekonomisine, istihdamına büyük katkılar sağlayacak Organize Sanayi Bölgesi’nin ilçenin kısa sürede çehresini değiştireceğini belirtti.

HAYVAN PAZARI İLÇENİN CAN DAMARI

Boğazlıyan ekonomisinin can damarlarından birisi olan Boğazlıyan Hayvan Pazarı’na, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın talimatlarıyla yapılan tamirat, tadilat ve ek hizmet binalarıyla son derece modern hale getirilmesi sonrasında ilk kez pazara gelen AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Başkan Coşar’a bir kez daha teşekkür etti.

Hayvan Pazarı’nın iyileştirilmesine yönelik yapılan çalışmaların pazarın cazibe merkezi haline getirdiğini kaydeden Başer, “Boğazlıyan ilçemize ve tüccar kardeşlerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

İŞTE BELEDİYE, İŞTE HİZMET

Gönül Belediyeciği yolunda emin adımlarla ilerleyen Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın ilçe halkının hizmetine sunduğu sosyal tesislerde incelemelerde bulunan Milletvekili Başer, Başkan Coşar’ın, sosyal belediyeciliği de ihmal etmediğini söyledi.

Başer, “30 dönüm alan üzerine mesire alanları, kamelyalar, sosyal tesisler, bisiklet ve yürüyüş yolları bulunan alabalık tesislerinin olduğu muhteşem bir piknik alanını Boğazlıyan’ımıza kazandırıyor. Başkanıma teşekkür ediyorum. Boğazlıyan’ımıza şimdiden hayırlı olsun diyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaret turlarını, Belediye Başkanı Gökhan Coşar tarafından hayata geçirilen projeleri yerinde inceleyen AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başar, sırasıyla, kültür merkezi, kreş ve gündüz bakım evi, nikah ve konferans salonu, sinema ve tiyatro gösterim alanlarından oluşan kompleks hakkında bilgiler aldı.

Yozgat Milletvekili Yusuf Başer’i gün boyu ağırlayan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Durmak yok hizmet ve yatırıma devam” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM