• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
RAFTİNG HEYECANI

RAFTİNG HEYECANI

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın destekleri ile Gençlik ve Spor Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Türkiye Rafting Federasyonu ve Çekerek Belediyesi işbirliği ile uluslararası düzeyde gerçekleşecek olan Rafting yarışması için Yozgat’ta geri sayım başladı. Konserler ve Türk Yıldızları’nın da uçuş gösterisinin yer aldığı uluslararası Rafting Kulüpler Kupası yarışları için hazırlar sürüyor.

Yozgat, Uluslararası Rafting Kulüpler Kupası yarışlarına hazırlanıyor.

Türkiye Rafting Federasyonu ev sahipliğinde 16-20 Temmuz 2022 tarihleri arasında Yozgat’ta Uluslararası Rafting Türkiye Grand Prix’si (Uluslararası Kulüpler Kupası) düzenlenecek.

Yozgat’ın Çekerek ilçesinde hazırlanan yapay parkurda 16-20 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek Uluslararası Rafting Türkiye Grand Prix’si için ilçede heyecanlı bir hazırlık süreci yaşanıyor.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın destekleri ile Gençlik ve Spor Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Türkiye Rafting Federasyonu ve Çekerek Belediyesi işbirliği ile ilçeye kazandırılan yapay rafting parkuru uluslararası düzeyde gerçekleşecek yarışmaya ev sahipliği yapmak için gün sayıyor.

300’e yakın yerli ve yabancı sporcu,  antrenör, hakem ve teknik ekiplerin katılacağı şampiyonanın bölgeye sportif, kültürel ve ekonomik anlamda önemli bir değer katması hedefleniyor.

-“FUAT OKTAY’DA KATILACAK”-

Açılışı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay tarafından gerçekleştirilecek olan program aynı zamanda Çekerek Doğa ve Spor Festivali de gerçekleştirilecek. 16-17 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek festivalde çeşitli yarışmalar, konserler ve Türk Yıldızları’nın da uçuş gösterisi yer alacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM