• DOLAR
  13,4358
  %0,08
 • EURO
  15,2611
  %0,11
 • ALTIN
  794,51
  %-0,10
 • BIST
  2.042,89
  %0,04
RAMAZAN BEREKETİNİ YEREL ESNAFLA PAYLAŞIYOR

RAMAZAN BEREKETİNİ YEREL ESNAFLA PAYLAŞIYOR

SOSYAL  KARTLA YEREL ESNAF KAZANACAK

Akdağmadeni Belediyesi Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olurken, yerel esnafa da sahip çıktı. Belediye’nin hazırladığı ‘Sosyal Destek Kartı’ ilçede faaliyet gösteren zincir marketler dışında tüm yerel bakkal, market ve süpermarketten kolaylıkla alışveriş yapılabilecekler.

Sadece Yerel Esnafta kullanılabilecek Sosyal Destek kartları ile kart verilen vatandaşlar ilçede faaliyet gösteren zincir marketler dışında tüm yerel bakkal, market ve süpermarketten kolaylıkla alışveriş yapılabilecekleri bildirildi.

Akdağmadeni Belediyesi Sosyal Destek Kartı hakkında bilgilendirme yapan Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın, “Ramazan  Bereketini yerel esnafımızla paylaşıyoruz. Akdağmadeni Belediyesi Sosyal Destek Kartı ile Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz” dedi.

Ramazan-ı Şerif’in manevi iklimine yaraşır şekilde, yardımlaşma ve dayanışmayı ön plana çıkaracak uygulama sayesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olurken, alışverişte sadece yerel esnaflarda kullanılabilecek olan “Sosyal Destek Kartı” ile zor bir süreçten geçen esnaflara da destek olacaklarını söyleyen Yalçın, “İlgili araştırmalar sonucunda sosyal destek kartı verdiğimiz vatandaşlarımız ilçemizde faaliyet gösteren zincir marketler dışında tüm yerel bakkal, market ve süpermarketten kolaylıkla alışveriş yapılabileceklerdir. Birlik ve beraberliğimizi doyasıya yaşadığımız nice Ramazan aylarında buluşmak dileğiyle tüm vatandaşlarımıza Hayırlı Ramazanlar dileriz” açıklamasında bulundu. (Kaynak: Akdağmadeni Bel. Basın)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM