• DOLAR
  %-0,08
 • EURO
  %0,31
 • ALTIN
  %0,14
 • BIST
  %-0,65
“RAMAZAN’IN BEREKETİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR”

“RAMAZAN’IN BEREKETİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR”

AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı Ramazan Ayında da kimsesizlerin kimsesi olmaya devam ediyor. İlçe Başkanı Osman Düğenci, Parti Yönetimi ve İl Genel Meclis Üyeleri Muktat Erdem ve Mikayil Demir, tarafından hazırlanan gıda paketleri ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılacak. Başkan Düğenci; “Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ışığında ‘Biz Bize Yeteriz’ diyerek ihtiyaç sahiplerine Ramazan ayı boyunca da destek olmaya devam edeceğiz. Bizler millet olarak paylaşmayı ve dayanışmayı seven bir milletiz” dedi.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı Ramazan Ayı bereketini ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor. Ramazan ayında “Ramazan’ın Bereketi Paylaştıkça Çoğalır” sloganı ile ihtiyaç sahipleri için hazırlanan 500 paket gıda kolisi ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanlığı, Boğazlıyan merkez, kasaba ve köylerde belirlenen ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım paketi dağıtımı yaparak Ramazan ayının bereketini paylaşıyor.

“Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan yeni tip Covid-19 pandemisi nedeniyle bu Ramazan ayında her birimiz evlerimizdeyiz” diyen AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, “Daha önceki Ramazanlar gibi kalabalık sofralarda vatandaşlarımız ile buluşamıyoruz ama Ramazan Ayı bereketini hazırladığımız gıda kolileri ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, yardım kolilerini Boğazlıyan merkezde AK Parti Teşkilatı, kasaba ve köylerde ise İl Genel Meclis Üyeleri Muktat Erdem ve Mikayil Demir, gözetiminde ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılacağını söyledi.

Ramazan ayının rahmet, paylaşma,  bereket ve yardımlaşma ayı olduğunu aktaran Başkan Düğenci, “Ramazan Ayının bereketini paylaşıyoruz. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ışığında ‘Biz Bize Yeteriz’ diyerek ihtiyaç sahiplerine Ramazan ayı boyunca destek olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile Ramazan ayının ülkemizin birlik ve beraberliğinin pekişmesine vesile olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Başkan Osman Düğenci, “Bizler millet olarak paylaşmayı ve dayanışmayı seven bir milletiz. Bizler içinde yaşadığımız toplumun hassasiyetlerinin farkında olan  ve bu hassasiyetleri  ön plana çıkarmak için çalışan bir ekibiz. Bütün Boğazlıyan’ı kucaklayan paylaşarak hep birlikte büyüyen bir aileyiz. Boğazlıyan’ın her mahallesini, köy ve kasabalarını kapsayan detaylı bir çalışma  hazırladık.

İçinde bulunduğumuz yeni tip Covit-19 salgını nedeni ile sosyal mesafeyi dikkat ederek yaptığımız çalışmalar neticesinde Boğazlıyanlı hemşerilerimizin yalnız olmadıklarını hissettirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bunun için de 500 paket gıda kolisi hazırladık ve bu paketleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağız. Ayrıca, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileteceğiz” ifadelerinde bulundu.

İl Genel Meclis Üyeleri Muktat Erdem ve Mikayil Demir ise, “Ramazan-ı Şerif’i fırsat bilerek, iyilikleri çoğaltalım. Ramazan’daki paylaşma ve yardım duygumuzu tüm hayatımıza yayalım. Paylaşma duygumuz Ramazan ayında daha da yoğunluk kazanıyor. Özellikle ihtiyaç sahibi ailelere ulaşarak yardım paketlerini vereceğiz. Burada gönülleri almak, dualarını almak her şeyden daha önemlidir” şeklinde konuştular.

Programa; AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ile birlikte İş İnsanı ve AK Parti İl Başkan Yardımcısı Köksal Ustaoğlu, İl Genel Meclis Üyeleri Muktat Erdem ve Mikayil Demir ve AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM