• DOLAR
  13,7194
  %0,41
 • EURO
  15,5684
  %0,38
 • ALTIN
  786,58
  %1,29
 • BIST
  1.910
  %1,61
RAMAZANOĞLU’NDAN VEDA ZİYARETİ

RAMAZANOĞLU’NDAN VEDA ZİYARETİ

Boğazlıyan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mehmet Ramazanoğlu, Gazetemize veda ziyaretinde bulundu.

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) yeni Adli Yargı Kararnamesiyle Kars Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığına atanan Boğazlıyan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mehmet Ramazanoğlu, gazetemizi ziyaret etti.

Gazetemiz Yazı Ailesi ile Av. Kadir Gemici’nin de bulunduğu ziyarette; Ramazanoğlu, Boğazlıyan’ın şirin, güzel ve kültürel bir ilçe olduğunu ifade ederek, “Boğazlıyan’da güzel bir ilçe. Burada yargı hizmetlerinde yasalar çerçevesinde en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olduk. Burada görev yapmaktan dolayı mutlu oldum” dedi.

Gazetemiz Yazı ailesi de ziyaretten duyduğu memnuniyetliği dile getirip, Kars Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığına atanan Mehmet Ramazanoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.

“Kaymakam Sinanoğlu’nu Ziyaret Etti”

Boğazlıyan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mehmet Ramazanoğlu, Boğazlıyan Kaymakamı Davut Sinanoğlu’nu ziyaret etti.

Kars Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığına atanan Boğazlıyan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mehmet Ramazanoğlu, Kaymakam Sinanoğlu’na veda ziyaretinde bulundu.

Ziyarette; Kaymakam Sinanoğlu, Kars iline atanan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mehmet Ramazanoğlu’na yeni görevinin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunup, başarılar diledi.

Daha sonra, Kaymakam Sinanoğlu ve kurum müdürleri, Kars Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığına atanan Mehmet Ramazanoğlu ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Öte yandan Boğazlıyan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığı’na ise Diyarbakır Hakimi Hüseyin Gedik, atandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM