• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %0,09
 • ALTIN
  %-0,42
 • BIST
  %2,74
“REFAH İÇİNDE YAŞANABİLİR BİR BOĞAZLIYAN İÇİN GELİYORUZ”

“REFAH İÇİNDE YAŞANABİLİR BİR BOĞAZLIYAN İÇİN GELİYORUZ”

31 Mart yerel seçimleri çalışmaları çerçevesinde tüm esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen, ev ziyaretlerinde bulunarak yerel seçim çalışmasını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Boğazlıyan Belediye Başkan adayı  Ali Ayık, kendisine gösterilen güveni hizmet ve yatırımlarla taçlandırmayı hedeflediğini belirterek, Boğazlıyan halkının hizmetkarlığına talip olduğunu, refah içinde yaşanabilir bir Boğazlıyan için geldiklerini söyledi.

CHP Boğazlıyan Belediye Başkan Adayı Ali Ayık, belediye meclis üyeleriyle birlikte refah içerisinde yaşanabilir bir Boğazlıyan için çalışacaklarını belirterek, “Boğazlıyan bizi, bizde Boğazlıyan’ı seviyoruz. ‘Mart’ın sonu bahar’ sloganıyla hareket edeceğiz 31 Mart’tan sonra, siz değerli halkımızın teveccühüyle Boğazlıyan’ı yüzleri gülen insanların yaşadığı bir ilçe haline getirmek ve halkın refah düzeyini arttırmak için çok çalışacağız. Çalışacağız, üreteceğiz, paylaşacağız ve ürettikçe  güçleneceğiz” dedi.

Sorun çözen, hizmet veren ve birleştiren siyaset anlayışını Boğazlıyan halkının da desteğiyle gerçekleştireceklerine dikkat çeken Ayık, “Bugün yürüdüğümüz yolda her günkünden daha umutlu olmalıyız. İstikrarlı, kararlı ve inançla geleceğin Boğazlıyan’ı için biz hazırız. Boğazlıyan’da yaşayan herkes insan odaklı belediyecilik anlayışıyla eşit hizmet alacak. Katılımcı anlayışla, hemşehrilerimin görüşlerini alarak, sorunlarını ve taleplerini dikkate alarak, dertlerine derman olmak için projelerimizle Boğazlıyan’ımızı kalkındıracağız. Herkesin imrenerek yaşamak istediği bir Boğazlıyan için hazırız” dedi.

Boğazlıyan halkının gösterdiği ilgi ve teveccühe teşekkür eden, şükranlarını sunan CHP Boğazlıyan Belediye Başkan adayı Ali Ayık, “Bu güveni hem seçim, hem de seçim sonrası hizmet ve yatırımlarla taçlandırmak boynumuzun borcudur. Halkımızın takdiri ile güzel ilçemiz Boğazlıyan’a hizmetkar olmaya talibim. Birlik, beraberlik ve hoşgörü ile çalışacağız.

Hedefimiz gerçek sosyal demokrat belediyeciliğin en iyi örneklerini Boğazlıyan halkına sunmaktır. Boğazlıyan çok güzel bir yerdir ve havasını soluyup, suyunu içtiğimiz, her türlü imkanından yararlandığımız ilçemizi hak ettiği özel değeri vermek için en doğru projeleri hayata geçireceğiz. Birlik, beraberlik ve hoşgörü içerisinde güçlü bir Boğazlıyan, güzel bir gelecek bizleri bekliyor” ifadelerinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM