• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SAĞLIKÇILARA MORAL ZİYARETİ

SAĞLIKÇILARA MORAL ZİYARETİ

AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı’ndan sağlık çalışanlarına moral ziyareti.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, yönetim kurulu üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları ile birlikte Boğazlıyan Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Okan Tanın ile sağlık personelini, koronavirüs tedbirleri kapsamında özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ve destek ziyaretinde bulundu.

Başkan Osman Düğenci, Boğazlıyan Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Okan Tanın ile sağlık çalışanlarını ziyaret ederek bilgi aldı, sağlık çalışanları ile bahçe sohbeti gerçekleştirdi.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında özveriyle çalışan sağlık personeline teşekkür ve destek ziyaretinde bulunduklarını belirten Başkan Düğenci, “Salgınla mücadelede vatandaşlarımıza çok büyük bir görev düşüyor. Her şeyden önce alınan tedbirlere harfiyen uygulamak zorundayız. Toplumumuza büyük görev düşüyor, yetkililerin açıkladığı önlemleri, hayata geçirdikleri uygulamalara bizlerinde destek vermesi gerekir” dedi.

Sağlık çalışanları ile bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Düğenci, “Hastane bahçesinde sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek, sağlık çalışanlarının mevcut durumları ve çalışmalarıyla ilgili bilgi aldık. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Devlet Hastanesi ve ilçede görev yapan tüm sağlık çalışanlarını tek tek tebrik ediyorum. Özverili çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Bu gün sağlık çalışanlarımızı hatırlamak, onların bir nebze yanında yer almak ve çalışmalarına destek olmak amacıyla buradayız” diye konuştu.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de zor bir dönemden geçildiğini anlatan Başkan Düğenci, “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde bu süreci el birliğiyle atlatacağız.

Korona virüs salgınından dolayı gece-gündüz demeden büyük emek ve özveri ile çalışan sağlıkçılarına bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz. Dünyada ve ülkemizde ölümlere neden olan Koronavirüs salgınından dolayı emek veren sağlıkçılarımıza teşekkür ediyoruz. Sağlıkçılarımıza çok şey borçluyuz. Her zaman yanlarında olduk, olmaya da devam edeceğiz.

Onların çabasını ve fedakârlıklarının karşılığını ne yapsak ödeyemeyiz. Her biri, bu hastalıkla mücadelede ülkemizin kahramanı ve emekleri ise asla unutulmayacaklardır” ifadelerinde bulundu.

Başkan Osman Düğenci ve yönetim kurulu üyeleri günün anısına sağlık çalışanlarına karanfil verdi, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM