• DOLAR
  %-0,05
 • EURO
  %0,13
 • ALTIN
  %-0,05
 • BIST
  %1,62
SAĞLIKÇILARDAN BÜYÜK FEDAKARLIK

SAĞLIKÇILARDAN BÜYÜK FEDAKARLIK

Yozgat Şehir Hastanesi Doktorlarından Büyük Fedakarlık. “Mesai Dışı Poliklinik” Hizmeti Başlıyor.

Hastane Başhekimi hemşerimiz Uz. Dr. Mustafa Kozan’ında muayene yapacağı “Mesai Dışı Poliklinik” hizmeti saat 17.00-19.00 saatleri arasında (182) MHRS randevulu hastalara hizmet verecek.

Türkiye’nin ilk Şehir Hastanesi olan Yozgat Şehir Hastanesi’nde pandemiye rağmen doktorlar büyük bir fedakarlık örneğini ortaya koydu.

Bir yandan COVİD-19’la mücadele eden sağlıkçılar diğer yandan da hastalara hizmet vermek için ellerinden gelen bütün gayreti gösteriyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Hastane Başhekimi hemşerimiz Uz. Dr. Mustafa Kozan, uygulamaya konulan hizmetin yoğun poliklinik hizmeti verilen bölümlerde Covid-19 Pandemi sürecinden dolayı mesai saatleri içerisinde muayene olamayan ya da gündüz çalıştığı için fırsat bulamayan hastaları Yozgat Şehir Hastanesi’nde akşam saat 17:00-19:00 saatleri arasında düzenlenen “Mesai Dışı Poliklinik” hizmeti ile tedavilerini yaptırabilecekleri hizmeti başlattıklarını ifade ederek, “Bu sayede hastalarımıza daha kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

RANDEVU ALMAYI UNUTMAYIN

Öte yandan Randevu almak isteyen hastaların 182 MHRS hattından ya da www.mhrs.gov.tr internet adresinden randevu alabilecekler.

DAHİLİYE, GÖZ, ORTOPEDİ VE RUH SAĞLIĞI AKŞAM POLİKLİNİK HİZMETİ VERECEK

Randevular; Dahiliye Polikliniği Uz. Dr Mustafa Kozan, Göz Polikliniği Op. Dr. Hakan Sağlam, Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği Op. Dr. Hilal Yağar ve Op. Dr. Eyyüp Serdar Yalvaç ile Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği Uz. Dr. Gülser Karakoç, (182) MHRS randevulu hastalara hizmet verecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM