• DOLAR
  8,8270
  %-0,44
 • EURO
  10,3371
  %-0,92
 • ALTIN
  496,75
  %-0,44
 • BIST
  1.392
  %0,55
SAĞLIKLI DENETİM

SAĞLIKLI DENETİM

Boğazlıyan Kaymakamı Fatih Gülnar, “Sağlık İçin Hepimiz İçin” sloganıyla başlatılan denetimlerine katılarak, göstermiş oldukları hassasiyet için ilçe esnafları ve vatandaşlara teşekkür etti.

Boğazlıyan Kaymakamlığı koordinesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü COVİD-19’la mücadelede denetimlerini artırarak devam ettiriyor. Bu kapsamda işletmeler başta olmak üzere cadde cadde, sokak sokak denetim yapan polis ekipleri; maske, sosyal mesafe ve hijyene dikkat çekti.

Denetimlere, Boğazlıyan Kaymakamı Fatih Gülnar, Hastane Başhekimi ve İlçe Sağlık Müdürü Dr. Okan Tanın’da katılarak, “Sağlığın İçin Evde Kal” mesajını verdiler.

Boğazlıyan Kaymakamı Fatih Gülnar, “Sağlık İçin Hepimiz İçin” sloganıyla başlatılan denetimlere katıldı.

Korona virüsüne karşı bu süreçte zorunlu olmadıkça sokağa çıkılmamasını ve hijyen kurallarına uyulması tavsiyesinde bulunuldu.

“Birlikte Başaracağız” sloganı ile yeni tip COVİD-19 hastalığına karşı bir yandan vatandaşları polis aracı ile anonsla uyaran diğer yandan da cadde ve sokaklarda vatandaşları bilgilendirmeye devam eden İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri de Corona virüse karşı dikkat çekmeye devam ediyor.

YASAL İŞLEM BAŞLATILIYOR

COVİD-19’la mücadele kapsamında maske takmayan ve sosyal mesafeye uymayan vatandaşlar ile kurallara uymayan işletmeler hakkında yasal işlem başlatılıyor.

“Hassasiyet İçin Teşekkür Etti”

Boğazlıyan Kaymakamı Fatih Gülnar, “Sağlık İçin Hepimiz İçin” sloganıyla başlatılan denetimlerine katılarak, göstermiş oldukları hassasiyet için ilçe esnafları ve vatandaşlara teşekkür etti, maske, sosyal mesafe ve hijyene dikkat çekti.

17.02.2021

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM