• DOLAR
  %0,73
 • EURO
  %-0,26
 • ALTIN
  %-0,69
 • BIST
  %3,13
ŞAHAN’A SEVGİ SELİ

ŞAHAN’A SEVGİ SELİ

AK Parti Yozgat Milletvekili adayı Süleyman Şahan, seçim çalışmaları kapsamında il ve ilçelerde ziyaretlerine devam ediyor. Beraberindeki AK Parti teşkilatlarıyla birlikte ilçeleri ziyaret eden Şahan, her yerde yoğun sevgiyle karşılandı.

Ziyaret ettiği yerlerde halkla kucaklaşan, onların sıkıntı ve isteklerini dinleyen Şahan, seçimde göreve gelmeleri halinde yapacakları çalışmaların ayrıntıları hakkında bilgiler verdi ve birlik ve beraberliğe vurgu yaptı. Ayrıca, kendisine ve partisine gösterilen desteklerden dolayı da teşekkür etti.

Sıcak ve samimi kişiliğiyle vatandaşların kalplerinde yer edinen Şahan, hizmetlerin devamı için destek istedi ve kendisinin ve partisinin Yozgat’a ve ülkeye hizmet etmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

AK Parti Yozgat Milletvekili adayı Süleyman Şahan’ın seçim çalışmaları vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle takip ediliyor.

Şahan’ın ziyaret ettiği ilçelerde vatandaşlarla sıcak ve samimi bir diyalog kuran Şahan, mütevazi kişiliğiyle de dikkat çekiyor. Vatandaşların sorunlarına anlayışla yaklaşan ve çözüm önerileri sunan Şahan, seçimlerde kendisine ve partisine destek çağrısında bulundu.

Şahan, yaptığı açıklamada, “Hemşerilerimizle buluşmak, onların sıkıntılarını, taleplerini dinlemek bizim için son derece önemli. Gittiğimiz her yerde sevgi, ilgi ve teveccühle karşılanıyoruz. Bu bize güç veriyor ve biz de hizmet etmek için daha çok motive oluyoruz. Bizim amacımız, Yozgat’ımızın daha da gelişmesi, kalkınması ve vatandaşlarımızın refah seviyesinin yükselmesidir. Bu yolda hep birlikte çalışacağız ve Yozgat’ımızı daha da ileriye taşıyacağız” şeklinde konuştu.

Şahan’ın seçim çalışmaları kapsamında ilçelerdeki ziyaretlerinin yanı sıra Yozgat merkezde de bir dizi etkinlik gerçekleştiriyor.  Yerel esnafı ziyaret eden Şahan, vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Esnafın sorunlarını ve isteklerini dinleyen Şahan, çözüm önerileri sunarak, seçimlerde kendisine ve partisine destek çağrısında bulundu.

Yozgatlıların yakından tanıdığı ve sevdiği bir isim olan Şahan’ın ziyaretleri büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Şahan, vatandaşlarla sıcak ve samimi bir iletişim kurarak, onların taleplerini ve beklentilerini dinledi.

Şahan’ın seçim çalışmaları boyunca özellikle Yozgat’ın kalkınması, ekonomik gelişimi ve istihdamın artırılması konularına önem verdiği öne çıkarken, Bu konuların yanı sıra, eğitim, sağlık, tarım ve hayvancılık gibi birçok konuda da çalışmalar yürüten Şahan, vatandaşların ihtiyaçlarını ve taleplerini dikkate alarak, hizmetlerin artarak devam edeceğine vurgu yaptı. (Erol TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM