• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ŞAHAN’A SEVGİ SELİ

ŞAHAN’A SEVGİ SELİ

AK Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan, Boğazlıyan da gerçekleştirdiği ziyaretlerde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaretler sırasında Şahan, samimi ve içten yaklaşımıyla gönülleri fethetti.

Milletvekili Şahan, Boğazlıyan’da gerçekleştirdiği ziyaretlerde, “5 yıl boyunca seçimden seçime değil her zaman çalışacağız. Buraya gelmekten çok mutlu oldum. Boğazlıyan’a gelirken çok heyecanlanıyorum, buradaki bu aşk ve istek beni heyecanlandırıyor. Sürekli sahada olacağız. Ömrümüz gençliğimiz memleketimize feda olsun” dedi.

Sıcak ve samimi tavrıyla dikkat çeken Milletvekili Şahan, esnaf ziyaretleri ve vatandaşlarla buluşmaları sırasında bölge halkıyla yakın temas kurdu. Şahan’ın, “Ömrümüz gençliğimiz memleketimize feda olsun” sözleri, halk arasında büyük bir ilgiyle karşılandı.

AK Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan, Boğazlıyan’da bir dizi ziyaretlerde bulunup, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Şahan, “5 yıl boyunca seçimden seçime değil her zaman çalışacağız. Buraya gelmekten çok mutlu oldum. Boğazlıyan’a gelirken çok heyecanlanıyorum, buradaki bu aşk ve istek beni heyecanlandırıyor. Sürekli sahada olacağız. Ömrümüz gençliğimiz memleketimize feda olsun ” dedi.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ve partililer tarafından karşılanan Şahan, Boğazlıyan Belediyesini ziyaret etti, burada Başkan Coşar’dan ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Sıcak ve samimiyeti ile gönüllere dokunan Milletvekili Şahan, esnafları ziyaret etti, vatandaşlar buluştu.

Ziyaretler sırasında konuşan Şahan, “Hizmet etmeye, bir olmaya, birlik olmaya talip olduk. AK Parti İlçe Teşkilatımızla birlikte, esnaflarımızı ziyaret edip, hasbihal ettik. Güler yüzlü hoş sohbetlerinden dolayı Boğazlıyanlı hemşehrilerime teşekkür ederim. Her yerde olmak gibi bir duan varsa, gönüllere gir; çünkü sevenler, sevdiklerini gönüllerinde taşırlar. Güler yüzlü hoş sohbetlerinden dolayı tüm hemşehrilerimize, esnaflarımıza teşekkür eder, hayırlı bereketli bol kazançlar dilerim. Ayrıca; Emekleri için AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ve yönetimi ile Belediye Başkanı Gökhan Coşar’a teşekkür ederim. Ömrümüz gençliğimiz memleketimize feda olsun” şeklinde konuştu.

Boğazlıyan’da gerçekleştirdiği ziyaretlerde büyük bir ilgi ve sevgi ile karşılanan Milletvekili Şahan, halkın teveccühünü kazandı. Ziyaretler sırasında yaptığı açıklamalarda, AK Parti’nin ülkeye ve Yozgat’a damga vuran hizmetler gerçekleştirdiğini belirten Şahan, bu hizmetlerin sürdürüleceğini vurguladı.

Şahan, “AK Parti olarak, ülkemizin ve Yozgat’ın gelişimi için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz hizmetlerle bunu kanıtladık. Ancak daha fazla çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Halkımızın beklentilerini karşılamak ve ilçemizi daha da ileriye taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Boğazlıyanlıların sıcak ilgisi karşısında duygulanan Şahan, “Boğazlıyan’a gelmek her zaman ayrı bir heyecan veriyor. Burada gördüğümüz bu sevgi ve ilgi bizi motive ediyor. Milletimize daha iyi hizmet etmek için buradayız ve bu yolculukta hemşehrilerimizin destekleri bizim için çok kıymetli” şeklinde konuştu.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ve AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci de Şahan’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Şahan’ın Boğazlıyan’daki ziyareti, halk arasında olumlu bir izlenim bıraktı.

Şahan’ın Boğazlıyan ziyareti, AK Parti’nin halkla buluşma ve hizmetleri anlatma çabalarının bir yansıması olarak dikkat çekti. Halkın bu tür ziyaretlere gösterdiği ilgi, yerel hizmetlerin daha da geliştirilmesi yolunda bir teşvik olarak görülüyor.

Şahan, ayrıca kamu kurum ve kuruluşları da ziyaret etti, muhtarlarla da bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledi. (Erol TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM