• DOLAR
  13,5846
  %-0,04
 • EURO
  15,3109
  %0,15
 • ALTIN
  795,54
  %0,17
 • BIST
  1.951,17
  %0,31
Sandıkta bir olalım!

Sandıkta bir olalım!

Ak Parti Yozgat Milletvekili adayı İskender Minar; 24 Haziran seçiminin Türkiye’nin kader seçimi olduğunu vurgulayarak, “Geçmiş zihniyetleri artık bir kenara bırakıp hep beraber birlik olmak zorundayız. Bizim sevdamız Boğazlıyan bizim sevdamız Yozgat, bizim sevdamız ülkemizdir. Onun için güçlü bir Cumhurbaşkanı ve güçlü bir meclis önemli. İstikrara sahip çıkalım. Sandıkta bir olalım” dedi.

Belediye Başkanı Hamdi Erdal, “24 Haziran seçimleri tarihi bir seçim. İnşallah bu seçimde de Ak Partimiz daha da güçlenerek çıkacak. Bizlere milli ve tarihi bir sorumluluk yükleyen 24 Haziran Seçimleri, Cumhurun, yani milletin kendisini oylayacağı, milletin kendi kaderini belirleyeceği tarihi bir seçimdir. Türkiye’nin geleceğini ilgilendiren kader seçimi inşallah, 24 Haziran’da Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Başkan yapacağız” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, “Türkiye üzerinde oynanan oyunları milletimiz hep bozdu. Aziz milletimiz gereken cevabı yine sandıkta verecektir. Milletimiz huzur, güven ve istikrarın devamı için Ak Parti’ye desteğini artırarak sürdüreceğine yürekten inanıyorum. Ülkenin huzur, güven ve istikrarını bozmak isteyen mihraklar yeniden iş başında ama aziz milletimiz 24 Haziran tarihinde de Ak Parti’ye verdiği güçlü destekle tüm mihrakları sandığa gömerek oyun bozacaktır” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında ilçemizde bir dizi ziyaretlerde bulunan Ak Parti Yozgat Milletvekili adayı İskender Minar, vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

-“İLK ZİYARET BELEDİYEYE”-

Milletvekili adayı İskender Minar, beraberinde Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Köksal Ustaoğlu, İl Genel Meclis Üyesi Bayram Eroğlu, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Gülten Ulusoy, ve partililerle birlikte Boğazlıyan Belediye Başkanı Hamdi Erdal’ı makamında ziyaret etti.

Milletvekili adayını ağırlayan Belediye Başkanı Hamdi Erdal,  24 Haziran Seçimlerinin Türkiye’nin geleceğini ilgilendiren kader seçimi olduğunu belirterek, “İnşallah, 24 Haziran’da Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Başkan yapacağız” dedi.

Ziyarette Başkan Hamdi Erdal, milletvekili adayı İskender Minar’a çıktığı bu yolda başarılar dileğinde bulunarak, 24 Haziran seçimlerinin tarihi bir seçim olduğunu söyledi. Başkan Erdal, “İnşallah bu seçimde de Ak Partimiz daha da güçlenerek çıkacak. Çünkü partimiz milletimizin partisi. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı inşallah cumhurbaşkanı seçeceğiz. Mecliste de güçlü bir parti olacağız” dedi.

Başkan Erdal, “Bizlere milli ve tarihi bir sorumluluk yükleyen 24 Haziran Seçimleri, Cumhurun, yani milletin kendisini oylayacağı, milletin kendi kaderini belirleyeceği tarihi bir seçimdir” diye konuştu.

-“ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDU”-

Ak Parti Yozgat Milletvekili adayı İskender Minar ve beraberindekiler daha sonra esnafı ziyaret etti.

-“MİNAR’A SICAK İLGİ”-

İlçe esnaflarını ziyaret eden Milletvekili adayı İskender Minar, sıcak ilgi ile karşılaştı.

24 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunan İskender Minar, Boğazlıyan’da büyük bir ilgi ve sevgi ile karşılanmasından dolayı duyduğu memnuniyetliği dile getirdi.

Minar, Ak Parti iktidarı ile Türkiye’de önemli gelişmelerin yaşandığını vurgulayarak, “Ülkemiz sürekli yükselişte. Elbette bu yükseliş sürekli birilerini rahatsız ediyor. Türkiye’de istikrar var. Güçlü bir yönetim ve güçlü bir iktidar var. Güven ortamında yaşıyoruz” dedi.

-“24 HAZİRAN TARİHİ GÜNDÜR”-

Türkiye’nin Ak Parti iktidarı ile yakaladığı siyasi istikrar, güçlü iktidar ve güven ortamı sayesinde her alanda çok büyük değişimler yaşadığına dikkat çeken Minar, 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaptı.

-“VAKİT YOZGAT VAKTİ”-

Minar, “Bizleri samimiyetle karşılayan ve hayırlı olsun dileklerini ileten bütün Boğazlıyanlı hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi. Minar, ‘Vakit Türkiye Vakti, Vakit Yozgat Vakti’ diyerek yola çıktıklarını söyledi.

Ak iktidar döneminde, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşundan itibaren yapılan yatırımdan daha fazlasının Ak Parti tarafından yapıldığının altını çizen Minar, “Bizim tek bir siyaset anlayışımız var. O da halka hizmet. Güçlü bir Türkiye için 24 Haziran seçimleri çok önemli. Bizim sevdamız Boğazlıyan bizim sevdamız Yozgat, bizim sevdamız Ülkemizdir. Sandıkta bir olalım. İstikrarın devam etmesi için sizlerden destek bekliyoruz” diye konuştu.

-“BÜYÜK KALKINMAYA SAHİP ÇAKILIM”-

Türkiye’nin daha da büyümesi ve kalkınmasına sahip çıkılması gerektiğine de dikkat çeken Minar, Türkiye’nin Ak kadrolarca büyük yatırımlara imza attığını ve yatırımlardan Boğazlıyan’ın da faydalandığını ve faydalanmaya devam edeceğini söyledi.

İstikrara sahip çıkılmasını isteyen Minar, Ak Parti olarak 24 Haziran seçimlerinde 4 milletvekili için Boğazlıyan halkından destek istedi.

-“DÜĞENCİ; TÜRKİYE ÜZERİNDE OYNANAN OYUNLARI MİLLETİMİZ HEP BOZDU”-

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, “Türkiye üzerinde oynanan oyunları milletimiz hep bozdu. Aziz milletimiz gereken cevabı yine sandıkta verecektir. Milletimiz huzur, güven ve istikrarın devamı için Ak Parti’ye desteğini artırarak sürdüreceğine yürekten inanıyorum” dedi.

Düğenci, “Ak Partinin ilimize ilçelerimize kazandırdığı yatırım ve hizmetleri bugüne kadar ibra eden seçmenimiz daha fazlasının kazandırılması için de bütün sorumluluğu yine Ak kadrolara yükleyecektir. Ak Parti kadroları bu sorumluluğu layıkıyla taşıyacak ehliyete ve tecrübeye sahiptir. İnşallah Yozgat’ta da Türkiye’mizde de hizmet kervanı devam edecek” diye konuştu.

-“EHİL KADROLARIMIZ İŞ BAŞINDA”-

Ak Parti’nin kurulduğu günden beri milletten güç alan bir parti olduğuna vurgu yapan Başkan Düğenci, “Halkımızın her geçen gün büyüyen desteği de bunun göstergesidir. İnşallah bu kadrolar huzurun, güvenin ve istikrarın teminatı olmaya devam edecektir. Ak Parti’nin ehil kadroları bu hususta hazırdır.

-MİLLET OYUNU BOZACAK-

Ülkenin huzur, güven ve istikrarını bozmak isteyen mihraklar yeniden iş başında ama aziz milletimiz 24 Haziran tarihinde de Ak Parti’ye verdiği güçlü destekle tüm mihrakları sandığa gömerek oyun bozacaktır” ifadelerinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM