• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %-0,63
 • ALTIN
  %-0,66
 • BIST
  %-0,59
SAYGIN; VEDA ETTİ

SAYGIN; VEDA ETTİ

Boğazlıyan İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ümmiye Çelik Saygın, İzmir Bergama’ya İlçe Tarım ve Orman Müdürü olarak ataması yapıldı.

Görev süresince Boğazlıyan çiftçisinin tarımsal, teknik ve desteklemeler konusu başta olmak üzere bilgi ve birikimiyle ilçe halkının gönlünün fetheden İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ümmiye Çelik Saygın, gayretli, azimli ve başarılı çalışmalarıyla çiftçilerin sorunları, çiftçilerin üründe kalite, bitkisel ve hayvansal konularda sağlık ve verimliliğin arttırılmasında Boğazlıyan’da birçok çalışmaya imza atmıştı.

Boğazlıyan İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ümmiye Çelik Saygın, İzmir’in en büyük ilçelerden birisi olan Bergama’ya İlçe Tarım ve Orman Müdürü olarak ataması yapıldı.

Görev süresi boyunca tüm kurumlar ve sivil toplum kuruluşlarıyla omuz omuza vererek Boğazlıyan çiftçisi için değişik ve alternatif projeler üreterek ilçeyi daha ileriye taşımaya gayret gösteren İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ümmiye Çelik Saygın, Boğazlıyan’a veda etti.

Tarım ve Orman Bakanı Ekrem Pakdemirli’nin memleketi olan Bergama ilçesine asaleten atanan Çelik, 2016 yılından bu yana Boğazlıyan Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü görevini yürüttü.

“HELALLİK İSTEDİ”

Ümmiye Çelik Saygın, “İzmir Tarım ve Orman İl Müdürümüz sayın Mustafa Özen’in teklifi ve Tarım ve Orman Bakanımız sayın Bekir Pakdemirli’nin uygun görmesi ile İzmir Bergama Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğüne atamam yapıldı. Bugüne kadar birlikte çalıştığım desteklerini bizden esirgemeyen; Başta İlçe Kaymakamıma, İl Tarım ve Orman Müdürlerimiz ve İl Müdür Yardımcıları ile Şube ve İlçe Müdürlerimize, Belediye Başkanlarımız ve Belediye Meclis Üyelerimize, İl Genel Meclisi Üyelerimize, Siyasi Parti  İlçe Başkanlarımıza, Muhtarlarımıza, bugüne kadar canla başla Boğazlıyan Tarımına hizmet verdiğimiz mesai arkadaşlarıma, Kurum Müdürlerimize, Basın mensuplarına ve her zaman desteklerini bizden esirgemeyen vefakar ve cefakar çiftçilerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Hakkım varsa helal olsun. Sizler de hakkınızı helal edin.” ifadelerinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM