• DOLAR
  %-0,00
 • EURO
  %0,19
 • ALTIN
  %0,15
 • BIST
  %0,31
ŞEHİR HASTANESİ GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

ŞEHİR HASTANESİ GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

Türkiye’nin ilk Şehir Hastanesi olan Yozgat Şehir Hastanesi’nde hasta, hasta yakınları ve çalışanlara hizmet verecek ‘Geleneksel Lezzet Durağı’ açıldı.

Türkiye’nin ilk Şehir Hastanesi’nde bir yandan hastalara en iyi hizmet ve tedavi imkanı sunulurken, diğer yandan da sosyal projeleri ile hasta, hasta yakınları ve çalışanlara hizmet verecek olan ‘Geleneksel Lezzet Durağı’ ile de vatandaşlar sıcak yemek yeme imkanına kavuşacak.

“Yozgat Şehir Hastanesi Gönüllere Dokunmaya Devam Ediyor”

Yozgat Şehir Hastanesi’nde hastalarıa, hasta yakınlarına ve çalışanlarına hizmet verecek ‘Geleneksel Lezzet Durağı’nın açılışı yapıldı.

Açılışa Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan, İdari Peronel, İSS İşletme Müdürü Övünç Zeytinci, İSS ve Rönesans çalışanları katıldı.

Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan, Hastanede en iyi şekilde tıbbi tedavi vermeyin yanında sosyal projeleri ile de hastalara en üst düzeyde hizmet vermek için üstün gayret ve çaba gösterdiklerini söyledi.

Açıklamasında; ” Biz Şehir Hastanesi olmanın gereği her neyse yapıyoruz ve yapmaya devem edeceğiz” diyen Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan, “Hastanemizde en iyi şekilde tıbbi tedavi vermeyin yanında sosyal projelerimiz ile hastalarımıza en üst düzeyde hizmet vermek için üstün gayret ve çaba gösteriyoruz.

Burada açılışını yaptığımız bu hizmetimizle artık hastalarımız, hasta yakınlarımız ve çalışanlarımız mağduriyet yaşamayacak, hastane dışına çıkmadan sıcak yemek yeme imkânına ulaşabilecekler. Ayrıca, Projelerimiz sürecek çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM