• DOLAR
  8,7824
  %1,51
 • EURO
  10,2992
  %1,83
 • ALTIN
  500,20
  %1,70
 • BIST
  1.412
  %0,31
ŞEHİTLERİMİZ BAŞTACIMIZDIR

ŞEHİTLERİMİZ BAŞTACIMIZDIR

Vatanın bölünmez bütünlüğü uğruna canlarını seve seve veren kahramanlarımız Ramazan Bayramı’nda unutulmadı. Boğazlıyan Kaymakamı Fatih Gülnar, Ramazan Bayramı dolayısıyla şehit ailelerine bayram ziyaretinde bulunup, devletin her zaman şehit aileleri ve gazilerin yanında olduğunu söyledi.

Boğazlıyan Kaymakamı Fatih Gülnar, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde başta ilçedeki şehit aileleri olmak üzere, görevlerinin başında bulunan güvenlik güçlerini ziyaret etti.

Kaymakam Gülnar, beraberinde Jandarma Komutanı Üsteğmen Kamil Çaylı, İlçe Müftüsü Atıf Akşit, SYDV Müdürü Turan Kaya ile birlikte Şehit Ailelerini ziyaret etti.

Kaymakam Fatih Gülnar, Ramazan Bayramının 1. gününde beraberindeki heyet ile İlçemiz Yenipazar Kasabasında ikamet eden Şehit Yunus Şahin ve Nurullah Buldu’nun ailesini ziyaret etti. Ziyarete; Yenipazar Belediye Başkanı Menderes Baran’da eşlik etti.

Burada, Şehit ailelerinin Ramazan Bayramlarını kutlayan Kaymakam Gülnar, bayramların milli birlik, kardeşlik ve dayanışma günleri olduğunu, şehit ailelerini ziyaret ederek bayramlarını kutladıklarını söyledi.

Vatan ve bayrak uğruna canlarını seve seve veren şehitlere minnet borçlu olduklarını dile getiren Kaymakam Gülnar, (ziyaret sonrası yaptığı açıklamada) “Pandemi nedeniyle zor bir dönemden geçiyoruz. İnşallah en kısa sürede bu zor süreci atlatacağız. Büyük bir kahramanlık örneği sergileyerek, kendilerini kurşunlara siper eden Şehitlerimizin kıymetli ailelerine ziyaretlerde bulunduk. Dün olduğu gibi bugünde yarında her zaman şehit ve gazilerimizin yanında olacağız” dedi.

Kaymakam Gülnar, “Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, birliği ve dirliği için seve seve şehit ve gazi olan kardeşlerimize, onların ailelerine bizim her zaman bir minnet borcumuz var. Bu canların hiçbir şekilde karşılığı olmaz bunu biliyoruz. Biz her zaman onların yanındayız, onların hizmetindeyiz. Bir sıkıntıları olduğunda, bir dertleri olduğunda ilk olarak yanlarında bizi bulacaklar.

Devletimiz ve milletimiz şehitlerimizin emanetlerine bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecek. Bu vesileyle vatandaşımızın güvenliği, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canını feda etmiş kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Kaymakam Fatih Gülnar, şunları kaydetti.

“Milli ruhu oluşturan, sürdüren ve güçlendiren unsurların başında kutsallarımız için canını feda eden şehitlerimiz gelmektedir. Başta şehitlerimizin bizlere emanetleri olan vatanımız, bayrağımız, inançlarımız ve değerlerimiz olmak üzere şehitlerimizin anne, baba, eş, evlat ve yakınlarına sahip çıkılması ve şehitlerimizin aziz hatıraları her zaman yaşatılacaktır.

Vatan uğruna kahramanca şahadet şerbetini içen kahraman şehitlerimiz ve gazilerimize ihanet kurşunlarını sıkanlar Allah’ın izni, devletimizin kudreti ve milletimizin sağduyusu sayesinde amaçlarına hiç bir zaman ulaşamayacaklardır.”

Kaymakam Fatih Gülnar, ayrıca Ramazan Bayramı dolayısıyla beraberindeki heyet ile hane ziyaretleri kapsamında Bahçeler Mahallesinde ikamet eden Hatice Ayık ve Çarşı Mahallesinde ikamet eden Bayram Yaman’ı ziyaret etti. Yenipazar Jandarma Karakolu ve Boğazlıyan İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM